Ortofon 2M Red- wkładka MM

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 27, 2014, 20:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

perfect

http://winyle.pl/ortofon/978-wkladka-mm-ortofon-2m-red-oem.html
Nie 400, a około 300zł i to są dwie różne wkładki.Nie sugeruj się tylko szlifem.Miałam i porównywałam.Ortofon gra o niebo lepiej od AT 95.

frywolny trucht

Jest też tzw. wersja pełna 2M Red za 429 zł. Charakteryzuje się:

"UWAGA - CENNY DODATEK: W zestawie: dokumentacja, szczoteczka do igły gramofonowej, komplet śrubek oraz wkrętak."

;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 22, 2017, 14:11"UWAGA - CENNY DODATEK: W zestawie: dokumentacja, szczoteczka do igły gramofonowej, komplet śrubek oraz wkrętak."

 
Ludzkie Pany z nich som ;D .

Gerwazy

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 22, 2017, 14:11
Jest też tzw. wersja pełna 2M Red za 429 zł. Charakteryzuje się:

"UWAGA - CENNY DODATEK: W zestawie: dokumentacja, szczoteczka do igły gramofonowej, komplet śrubek oraz wkrętak."

;D

Wiesz, kiedyś kupiłem sobie, a było to dawno temu, gdy jeszcze nie miałem całego kartonu z różnymi śrubkami, jakaś wkładkę, no i zechciałem od razu posłuchać. Wyjmuję z pudełka, śrubek z nakrętkami brak, myślę sobie coś dobiorę, a tu lipa bo wkładka wymagała bardzo długich śrubek. A było to w piątek po południu. No to myślę sobie, dokupię jakieś w markecie budowlanym w sobotę, nic z tego takich nie mieli. Więc czasem przydają się te dodatki, inna sprawa, to cena tych dodatków......     
Nic nie sprzedaję

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93