Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

plastik1989

Cytat: stary audiofil w Maj 21, 2015, 21:20
Przed chwilą słuchałem debaty prezydenckiej ;D
Masz to na winylu? Czy to Polskie tłoczenie?
.

miniabyr

#1251
Z czarnucha leci właśnie Mark Knopfler "Tracker" . Dupy mi nie urwało ani muzycznie ani brzminiowo, choć to wysoko budżetowa produkcja i zrealizowana analogowo. Chyba dla fanów pana Marka.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jamówię

Pan Marek stety,niestety gra i nagrywa już tylko dla siebie :(

Wireless

Ja tam sobie uskuteczniam poranne Jarretowanie :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Cytat: wireless w Maj 23, 2015, 11:06
Ja tam sobie uskuteczniam poranne Jarretowanie :)
O, to jest właściwy kierunek
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

spalon

Ja również kontynuuję Jarretowanie

gratefullde

Mój Jarrett na dziś to duet z Michelle Makarski.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

O to tego to nie mam :(
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Bach. Kojące dźwięki dla mnie, szczególnie dziś.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

BTW kojących dźwięków. U mnie:

Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Dzisiaj od nocy tylko SRV ;D


Po "Texas Flood" puszczę chyba to:


A wieczorem odpalę trochę DVD Lou Reeda :)

Jakub

Beyond the Missouri Sky świetnie nadaje się do testowania kolumn, pod względem zdolności odtworzenia kontrabasu. Pięknie są tam uchwycone wszelkie niuanse i wybrzmienia tego instrumentu. Oczywiście muzycznie album też jest świetny.

gratefullde

Cytat: wireless w Maj 23, 2015, 12:39
BTW kojących dźwięków. U mnie:



Cudowna płyta :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: Jakub w Maj 23, 2015, 12:47Beyond the Missouri Sky

Następna cudowna płyta :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: Keef98 w Maj 23, 2015, 12:43Dzisiaj od nocy tylko SRV 

No :) Super :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Cytat: gratefullde w Maj 23, 2015, 12:49
Cytat: Jakub w Maj 23, 2015, 12:47Beyond the Missouri Sky

Następna cudowna płyta :)

Kupię Mamie coś za nią, albo jakąś jej oddam, bo nie potrafię się z nią rozstać :)

Cytat: gratefullde w Maj 23, 2015, 12:50
Cytat: Keef98 w Maj 23, 2015, 12:43Dzisiaj od nocy tylko SRV 

No :) Super :)
Chyba za głośno puściłam sobie koncert "One night in Texas" ;D Bo jak miałam słuchawki i Mama weszła to wszystko słyszała :)

gratefullde

Cytat: Keef98 w Maj 23, 2015, 12:53Chyba za głośno puściłam sobie koncert "One night in Texas"  Bo jak miałam słuchawki i Mama weszła to wszystko słyszała


Ostrożnie, łatwo słuch uszkodzić, nie słuchaj zbyt głośno, please :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Mam tylko głuchotę funkcjonalną ;D
Czyli nie słyszę jak mam np. posprzątać pokój, ;D ale słyszę, jak ktoś mówi coś, czego nie powinnam słyszeć ;)

Wireless

Cytat: Keef98 w Maj 23, 2015, 12:57
Mam tylko głuchotę funkcjonalną ;D
Czyli nie słyszę jak mam np. posprzątać pokój, ;D ale słyszę, jak ktoś mówi coś, czego nie powinnam słyszeć ;)

O to całkiem przyjemne kalectwo ;)
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Trochę trąbienia nie zaszkodzi. Szczególnie w takim wykonaniu.

Pozdrawiam, Wireless

jamówię

Ja kolejny dzień łoję A Love... z Marsalisem ;D

Wireless

Ja to chyba dzisiaj sobie pomorganizuję. Noż tak mi dziś ten Lee Morgan wpadł w nastrój, a trochę jego płyt się ma  8) . Więc pewno będzie "wieczorne morganizowanie" ;)

Kurcze - teraz przeczytałem to, co napisałem i durne skojarzenia w głowie ruszyły ;)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Cytat: wireless w Maj 23, 2015, 13:29"wieczorne morganizowanie"

He he :) kilka liter poprzestawiać i możesz miec naprawdę miły wieczór ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Już chyba dzisiaj nic nie napiszę ;) ;) ;) Człek przemęczony to i głupoty wychodzą ;)
Pozdrawiam, Wireless

kangie

Polska płyta. Doskonale zrealizowana. Muzycznie - jak dla mnie doskonała.
Hanna Rek jest w moim rankingu TOP 5 wśród polskich wokalistek.