Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

dino

A mamy się kurna de karbonizować.
Michale kable z soi (bez GMO) poproszę !

michał_flaga

na razie do najwyższego "Carbon-a" jest kolejka, ale za to przyjedzie ułożony i nie będziemy czekać na jego wygrzanie...

tomekkk1

Każdy ruszony karbon musi układać się na nowo, więc wiesz... ;)

miniabyr

Cytat: michał_flaga w Grudzień 12, 2019, 13:48
na razie do najwyższego "Carbon-a" jest kolejka, ale za to przyjedzie ułożony i nie będziemy czekać na jego wygrzanie...
No to ja cierpliwie czekam. Lechu a może dało by się posłuchać najwyższych modeli KS ,tych zaczynających się od liczby 60?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

dino

60KPLN za kabelki ?  ;) ;D

miniabyr

Cytat: dino w Grudzień 12, 2019, 23:11
60KPLN za kabelki ?  ;) ;D
A nawet nie wiem ile one kosztują . W katalogu zaczynają się od KS6063 . Chociaż Bogdan możesz mieć rację że cena może zbliżyć się do  60 dych za komplet .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Cytat: miniabyr w Grudzień 13, 2019, 02:25
Cytat: dino w Grudzień 12, 2019, 23:11
60KPLN za kabelki ?  ;) ;D
Bogdan możesz mieć rację że cena może zbliżyć się do  60 dych za komplet .
To jednak nie to samo - 60 dych pln i 60kpln  [emoji848]


[emoji377][emoji1634]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Oczywiście chodziło o 60 tyś . Najdroższy kabel który wetknąłem w audio dziury to Jorma - coś ok 50 tyś . To interkonekt . Pomijając cenę- dla mnie bomba ! Chętnie posłucham głośnikowego Kimbera (jeśli się uda ) w podobnej cenie . Tak dla sportu  ;) .........kurde chyba znowu jestem przeziębiony  rzesz jego mać  >:( >:( >:(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Dla mnie to są już chore ceny nie mające związku z kosztami produkcji i czy też wkładem intelektualnym.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2019, 15:49
Dla mnie to są już chore ceny nie mające związku z kosztami produkcji i czy też wkładem intelektualnym.
Ale cóż na to poradzisz ? No ja nie kupię . Ale patrząc na ceny recenzowanych kabli np. u naszych znajomych z Soundrebels to cena ze średniej półki szaleństwa.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Dziś w moim nudnym audiofilskim życiu mała odmiana . Inni zrobią dziś zakupy ("Jeszcze jedna przedświąteczne zakupy i Bóg się rodzi w chichocie rzeźnych zwierząt" )  a ja mam przyjemność nagrywać . Dziś rżnę na basie w projekcie mojego przyjaciela. I uwierzcie nie będzie to świąteczna piosenka! Wrzucę wieczorem fotki ,bo tylko tyle będę mógł zrobić. 8) To fajne uczucie zakładać nowe struny na gitarę , sprawdzać wzmacniacz,cały ten rytuał przed nagraniem i nerw bo gram na tzw setkę z bębnem do utworu którego jeszcze nie znam  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

No to będzie się działo. Aż zazdroszczę wrażeń. Czekam na relację.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie


Alexander

Cytat: miniabyr w Grudzień 22, 2019, 08:03tzw setkę z bębnem do utworu którego jeszcze nie znam
zapis na taśmę czy cyfra?

miniabyr

Cytat: Alexander w Grudzień 22, 2019, 08:34
Cytat: miniabyr w Grudzień 22, 2019, 08:03tzw setkę z bębnem do utworu którego jeszcze nie znam
zapis na taśmę czy cyfra?

Cyfra . Mało kogo stać na analog . Takie czasy . A z drugiej strony to już standard .-)
Foty będą .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

dino

Kurde - przecież masz Helgę !
Pisz równoczesne ślad na analogu  ;)

miniabyr

#4866
Już po . Więcej noszenia niż grania  ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Kangie


miniabyr

#4868
Cytat: Kangie w Grudzień 22, 2019, 17:20
Ale mina!  :o
No bo mnie znienacka wzięli . A byłem skupiony bo jak zwykle kawałek skrajne pojechany w formie ,to naliczyć się musiałem . No i qrna długi jak cholera . Nawet fajne studio . Jak widać nieźle wyposażony . Jak sobie policzyłem wszystkie zabawki te widoczne i schowane to mi wyszło coś ok 1,5 mil złotych . To się Nazywa Kamienica Studio i  mieści się w Teatrze Kamienica  którego właścicielem jest Emilian Kamiński .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Kangie

Cytat: miniabyr w Grudzień 22, 2019, 17:51(...) którego właścicielem jest Emilian Kamiński .
Kilka dni temu natknąłem się na 2-3 filmiki, w których Emilian Kamiński wypowiada się na temat aktorów, aktorstwa i sztuki. Ot, taka zbieżność nazwisk.


miniabyr

Ale to właśnie u niego jest !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Kangie

Mam rozumieć że dwulicowy jest??? ;)

miniabyr

#4872
Cytat: Kangie w Grudzień 22, 2019, 19:30
Mam rozumieć że dwulicowy jest??? ;)

Muszę sobie z nim ten wywiad odtworzyć .
Każde środowisko zawodowe ma swoje ciemne strony 
Pamiętam kiedy Emilian wystąpił o dotacje unijne na swoją działalność a było to kiedy chciał zdobyć środki na ten teatr , jak jego środowisko było zawistne kiedy to dofinansowanie dostał . Ja go nie znam i nie śledzę wydarzeń w jego teatrze ,ale to była głośna sprawa . Tak jest w każdej grupie zawodowej ,więc to polska norma -zawiść .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Cytat: miniabyr w Grudzień 22, 2019, 15:26Już po . Więcej noszenia niż grania

Starzejesz się piękniej niż ja :) Jak już schudnę- jeśli się uda-  zostaną jakieś zwały skóry  ::) ::) Wiem, za mało prawdziwego bimbru w moim życiu ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Kangie

Arek, skórę ładnie się podocina ;)

Paweł, nie inaczej. Zawiść - straszny stan ducha!