ETAP III

Zaczęty przez frywolny trucht, Grudzień 28, 2014, 13:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Ze względu na okres świąteczny zaczniemy nie dziś lecz za tydzień. Odpoczywajcie w pokoju :)

GregWatson

Zapraszam dziś na godz. 18.00. Rozpoczynamy III etap konkursu. Będzie trochę nietypowo bo obrazkowo. W kolejnych dniach będę przedstawiał obrazki pochodzące z okładki płyty winylowej oczywiście. Będzie w sumie 11 obrazków po kilka na dzień.

Na początku przypomnę zasady:

1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz. 18.oo każdego dnia rozpoczynając od niedzieli a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia ale tylko jeden raz dziennie.
4. I najważniejsze. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź, liczyć się będzie kolejność wpisów na forum.

UWAGA: Zgadujemy tytuł płyty/albumu.


Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to zaczynamy:

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

wygląda na Doriana Gray 
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Płytę z tymi obrazkami mam w rękach.To chyba zbyt proste ale strzelę - OST Amadeus
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

#5
Smutno mi o tym pisać ale stało się (dla mnie). Zapowiadało się obiecująco a tu masz babo placek. Prawidłowe rozwiązanie to........., no i chyba nie ma co dalej rozwlekać iż wygranym jest kolega elem.

Gratulacje - tak dobrej kondycji po okresie świąteczno noworocznym.







Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

No szybko zeszło :)
Gratuluję.
W niedzielę zacznę IV etap, zapraszam!

gratefullde

A ja sobie pomyśliłem, że Amadeusz to by mogło być zbyt proste, że tak od naszego Grega łatwiutko... No to sobie skomplikowałem :) 

Elem, gratulacje :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Oops! Dzięki za łatwą zagadkę na rozgrzewkę w 2015 :)

Greg, gdybyś dał fragment frontu bawilibyśmy się dłużej - mam inne wydanie, Fantasy, US.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Pierwsza fotka to front. Chciałem tak po jednej fotce z każdej strony a że tak wyszło. Ale generalnie chodzi o zabawę. Po szybkości kojarzenia oraz odpowiedziach można się zorientować w czym "siedzicie" chociaż zakres upodobań zapewne jest bardzo szeroki.

Miłej zabawy oraz szybkości kojarzenia jak w tym przypadku oraz pewnie innych, życzę wszystkim zwolennikom konkursów. Postaram się obmyślić coś trudniejszego choć jesteście rewelacyjni.

Powodzenia oraz gratulację dla elema.
Trochę tego i trochę tamtego też.