Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

Cytat: Kangie w Listopad 19, 2019, 07:52
GB, można by kiedyś zrobić rowerowego spota. Gramofon do plecaka i do lasu ;)

P.S. Raz na zawsze pozbyłem się z roweru opon typu "kartoflaki" i jeżdżę na semislickach. Jazda po błocie już odpada, a widzę że nie kiepska pogoda nie robi na Tobie różnicy ;)
Kangie,

Ja jeżdżę na moto i ostatnio polubiłem szuterki. Ale moje moto jest za ciężkie na taplanie się w błocie a moje kości za stare, aby dzwigać kloca z ziemi.

Dlatego pomyślałem o kolejnym zakupie. MTB wspomagany elektrycznie. Zobaczymy może przyszły rok. Takie coś:

https://bikerumor.com/2019/05/29/merida-eone-sixty-carbon-emtb-reboots-the-69er-gets-new-internal-shimano-battery/

A gramofon. Pewnie, że tak. Myślę nad takim, bo można w nim jeździć na rowerze, słyszeć otoczenie i pływać - a pływam ostatnio prawie codziennie. Tak, on wygląda w wersji współczesnej:

https://aftershokz.pl/pl/p/Aftershokz-Xtrainerz-Sapphire-Blue/90

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cdn...


______________
Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie

GB, skąd te fotki? Ładnie tam.

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie

A ja pierwszy raz w tym sezonie odkurzam sprzęt i z córą oraz jej dziadkami zasuwam na lodowisko.

GB

Cytat: Kangie w Grudzień 01, 2019, 15:18
A ja pierwszy raz w tym sezonie odkurzam sprzęt i z córą oraz jej dziadkami zasuwam na lodowisko.
Pięknie.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Sezon nadal trwa.



______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Pięknie, ale wietrznie. Srebrna Góra.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Śleżański Park Krajobrazowy. Jeździ się dalej. Dziś 100 km z Wrocławia na Radunie, Ślęże i spowrotem.



______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

100km w terenie to już jest wyczyn. :np:
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GB

Cytat: Piterski w Grudzień 15, 2019, 01:23
100km w terenie to już jest wyczyn. :np:
Teren to może 40km z tych 100. Pozostała część to dojazd z Wrocławia.

No i nie dodałem jeszcze info, że rower mnie wspomaga, bo ma elektryczny napęd.

Niemniej jednak, po powrocie kolana prawie mi odpadły. Ale to się nazywa podeszły wiek.

______________
Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie

GB, brawo!

To moja trasa, którą pokonywałem wlele razy w latach 1994-2005. Dojazd z miasta rowerem, wjeżdżanie na szczyt najczęściej od wjazdu do Sobótki, przy hotelu "Pod wieżycą", czyli trudny kamienisty teren. Na jednej z wklejonych fotek widać te kamienie. Zjazd od drugiej strony, po szutrach. Każdy taki wypad to 100km. Zabierałem tam wielu kumpli.

GB

Cytat: Kangie w Grudzień 15, 2019, 08:07
GB, brawo!

To moja trasa, którą pokonywałem wlele razy w latach 1994-2005. Dojazd z miasta rowerem, wjeżdżanie na szczyt najczęściej od wjazdu do Sobótki, przy hotelu "Pod wieżycą", czyli trudny kamienisty teren. Na jednej z wklejonych fotek widać te kamienie. Zjazd od drugiej strony, po szutrach. Każdy taki wypad to 100km. Zabierałem tam wielu kumpli.
Zajście piękne tereny. Te na Radunii nawet piękniejsze. Przez pewien czas  jechałem pieszym szlakiem niebieskim. Ale dojechałem do ściany i zmiłem trasę.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Pboczek

Jak liczył tak liczył ale 100 km świadczy o dobrej formie.

Łaskawy ten grudzień, a miała być zima 30 lecia.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GregWatson

Może właśnie o taką zimę chodziło.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Pboczek

W tym sezonie to mi nawet taka pasuje ale obawiam się że to stały trend  :(.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GB

A dziś po Radunii pośmigałem.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Te zdjęcia nocne to z lampą błyskową aparatu czy taki reflektor masz przy rowerze?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GB

Cytat: Piterski w Grudzień 21, 2019, 18:37
Te zdjęcia nocne to z lampą błyskową aparatu czy taki reflektor masz przy rowerze?
Reflektor rowerowy.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Daj linka co to takiego  :D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Dzięki,zapewne sobie taką sprawię. Z takim oświetleniem to mogę do pracy jeździć i o zmierzchu.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Kangie

Niezły szperacz. Po godzinach może też robić za sprzęt do przesłuchań na komisariatach ;)

GB

Cytat: Kangie w Grudzień 22, 2019, 08:39
Niezły szperacz. Po godzinach może też robić za sprzęt do przesłuchań na komisariatach ;)
Muszę tylko komisariat sobie dokupić.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cytat: Piterski w Grudzień 21, 2019, 22:58
Dzięki,zapewne sobie taką sprawię. Z takim oświetleniem to mogę do pracy jeździć i o zmierzchu.

Ta lampka może świecić z różną intensywnością, co powoduje wydłużenie lub skrócenie czasu świecenia.

Czas ten podawany jest na górnym wyświetlaczu. Zdjęcia były robione na bardziej oszczędnym oświetleniu, aby wydłużyć czas pracy. Ale przy max. 1600 lumeów swiatlo jest jeszcze mocniejsze. Ale wtedy czas pracy lampki to tylko 1,5h.

Ma opcję krótkie, długie i pilota.
______________
Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz