07 wyprzedany

Zaczęty przez Księgowy, Marzec 23, 2016, 22:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Marzec 30, 2016, 21:00Miniabyr, soreczka, że zepsułem frajdę.
Dlatego nie otworzę Gad'a. No cóż napiszę do wydawcy z zapytaniem o co kaman z tymi wysokimi. Dali dupy i już.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Napisz bo faktycznie jeśli skopali oba rodzaje płyt to wielka szkoda :(
Sam się zastanawiam czy otwierać i grać czy nie, trochę mnie dobijają takie sytuacje, wydaje się po kilkadziesiąt złoty lub więcej i zonk.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

ok napiszę . Trzeba też popytac innych czy mają te objawy. 200 kopi kolorowego winylu to nie dużo ,więc myślę że ten artefakt jest na całej serii. :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Frywolny zapewne masz fejsbuka .Gad records ma  swój profil również (ja niestety nie mam fejsboka). Może warto przyatakować ich na fejsie?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Tak sobie pomyślałem... a może wystarczy umyć Gad'a ?  :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Na Fejsbuku już pojawiły się krytyczne oceny tej płyty...

frywolny trucht

No to dla tych, którzy nie rozpakują zawartości. Jeden gruby ( 180g?), prosty, przeźroczysty krążek. Koperta papierowo foliowa.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

Jest reakcja GAD Records na ich fejsbukowej stronie:

"Reklamacje - wystarczy wysłać mail. Problem z dźwiękiem w wymienionych utworach to niestety urok zgrań materiału z taśmy na taśmę ("Striptease") i fatalnych warunków nagraniowych (utwory z 1987 roku). Z tym po prostu nic więcej nie dało się już zrobić - jedyną alternatywą byłoby wyrzucenie ich z programu płyty."

Słucham w tej chwili CD - oprócz kawałka striptease, reszta gra znośnie. Jest jeden numer z flecikiem, gdzie ten flecik chce się wwiercić w mózg. Może tak ma być :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

frywolny trucht

Cytat: blackholesun w Marzec 31, 2016, 13:48jedyną alternatywą byłoby wyrzucenie ich z programu płyty

Gdyby Striptease wyleciał, nic wielkiego by się nie stało. Żaden to istotny utwór.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Hip hip hura! Ja też dziś odebrałem swój egzemplarz 07.Ale twardo tkwię w postanowieniu aby nie otwierać i schować na wiele lat. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Masz rację, schowaj i nie otwieraj! :) bo to ma wartość ino kolekcjonerską, odsłuchową marną.
Mój egzemplarz na stronie B ma jakieś zadrapania poprodukcyjne, więc w poniedziałek pewnie odeślę go do GAD...
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Prawda jest taka ,że to można spokojnie mieć w wersji cd .To są archiwalia więc nie nastawiam się na jakość audiofilską.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Mam CD. Brzmi całkiem nieźle. Nie jest skompresowany na pałę, DR12 i po prawdzie słucha się lepiej, niż wydania winylowego. Wkurza mnie, że płyta winylowa jest wydana niechlujnie  >:(
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Tak  to może wkurzać ,szczególnie kiedy roztacza się nad wydarzeniem klimat czegoś wyjątkowego .....a dostajemy kawałek plastiku zawiniętego w papierek.............no dobra czepiam się. 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Dostałem awizo to jutro odbiorę czarną i posłucham.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Piterski

Odstałem na poczcie 40 minut przywiozłem do domu i rozpocząłem rozpakowanie.
Pierwszy zonk to załamany róg okładki pomimo, że opakowanie w stanie doskonałym.
Drugi wewnętrzna okładka lekko pogięta, ale kiedy zobaczyłem płytę to jęknąłem >:(
Ciśnie mi skoczyło na maxa >:(
Nigdy w swej kilkunastoletniej historii z winylami nie widziałem czegoś takiego.

Pan Michał kazał mi odesłać płytę i nie wierzy by taki bubel mógł opuścić ich firmę. Ciekawe co powie kiedy ją zobaczy na własne oczy.

Jestem podłamany, pozostaje chyba tylko zakupy w sklepie i oględziny na miejscu  :-\.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

MAC


Piterski

Taki ładny kęs z 20% powierzchni jest zniekształcony ma bicia we wszystkie strony. Górę dół i na boki. Dodatkowo pokryty jest jakimiś żyłkami i ma na brzegach tego pola krosty, takie wystające górki.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wojtek41


frywolny trucht

Nie zrobiłeś zdjęcia?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Zrobiłem i zdjęcia i filmiki bo sam w to nie wierzę co widzę. Zresztą na filmie to i tak wygląda to znacznie lepiej niż w rzeczywistości.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

paul_67

Możesz  zapodać rzeczone fotki?

il cattivo

Odwołuję me żale!
Egzemplarz płyty (czarny placek), który posiadam, jest prosty i nie "bije" w żadną stronę ;)
Rzeczywiście, realizacja niektórych nagrań pozostawia nieco do życzenia, ale skoro prawdą jest, że z taśm-matek nie udało się nic więcej wycisnąć, to jet OK. W sumie to nie przypuszczam, by ktokolwiek z nas kiedykolwiek widział i słyszał ten serial w doskonałej, nieskazitelnej jakości :P
Co się tyczy okładki... Rzeczywiście tektura jest cienka i trochę się pogięła (tylna strona) w moim egzemplarzu, zanim ten do mnie dotarł. Ale jakoś tak przywołuje ducha tamtych czasów :)
Albo mi się tylko wydaje? Jestem zajarany :D

Piterski

Ja swój odsyłam. Dostane nowy po weryfikacji stanu przez pana Michała.
Niestety dupy dała tłocznia ale nie zmienia to faktu, że w takim stanie nie powinien trafić do pudełka.

Przy okazji nie mam dobrych wieści, takie buble będą się trafiać coraz częściej bo rośnie obłożenie tłoczni.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

moon

Cytat: Piterski w Kwiecień 05, 2016, 19:54bo rośnie obłożenie tłoczni.

przynajmniej od 2 lat, jak nie wiecej
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand