今日は - OBI-MANIA ...czyli klub miłośników japońskich wydań LP, CD, MC itp.

Zaczęty przez SVART, Styczeń 18, 2015, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

stary audiofil

Panowie piękne płyty gratuluję-tylko słuchać i zyć 200 lat.

kangie

Cytat: stary audiofil w Marzec 15, 2015, 10:49
Panowie piękne płyty gratuluję-tylko słuchać i zyć 200 lat.
Nie inaczej. Dokładnie jak piszesz...

Pozazdrościć ;)

SVART

Na słoneczny dzień :). Czekamy na kwitnące wiśnie :).


kangie

Ladne plytki!

To ja dzisiaj wrzucam te trzy "japonczyki".

SVART

Faceci z jajami :). Ja czekam na OST do "Rocky IV" w wersji Japan. Poluję jeszcze na "Cobra" :).

I Hotel California. Miałem dwie sztuki z obiakiem i jedną sprezentowałem Staremu. Jakie masz wydanie?


SVART

Cytat: qqrydza w Marzec 26, 2015, 08:44Scorpions nie trawię i nie mam innych ich płyt ale jak usłyszałem pierwszą wiedziałem, że muszę ją mieć.

Ja z kolei bardzo sobię cenię również drugi album. Świetny prog rock z heavy naleciałościami.

kangie

Cytat: SVART w Marzec 19, 2015, 13:02I Hotel California. Miałem dwie sztuki z obiakiem i jedną sprezentowałem Staremu. Jakie masz wydanie?
Takie jak Ty. Jak oceniasz brzmienie?

SVART

Nie pamiętam, bo dawno tego nie słuchałem. Na pewno nie jest źle. Zresztą i tak nie mam jak porównać z innym wydaniem z epoki.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SVART

To moja ulubiona, chyba jedyna na której momentami zbliżyli się tak bardzo do rasowego prog-rocka.

gratefullde

Cytat: SVART w Październik 03, 2015, 09:33
To moja ulubiona, chyba jedyna na której momentami zbliżyli się tak bardzo do rasowego prog-rocka.
Pierwsze płyty Scorpio są świetne. Późniejsze też niczego sobie. Ja ich lubię. Żona kupiła mi ostatnia na vinylu i słucha się tego znakomicie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Japońskie wydanie Queen The Game........omijać łukiem. Mam tłoczenie brytyjskie ,zdarte już mocno ale  porównanie wersji japońskiej do brytyjskiej wypada żałośnie. Pierwszy taki poważny problem z wydaniem mi się przydarzył.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67


miniabyr

Olbrzymie. Brak skrajów pasma ,gdzieś uleciały alikwoty z tego materiału,które dawały bardzo przejrzyste i przestrzenne  brzmienie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

 :o :o Sprawdzam sobie inne pozycje z mojej biblioteki ,które mam w różnych wydaniach. Taki Sting wydany przez Polskie Nagrania brzmi nieznacznie ciszej od wersji japońskiej ,ale twierdzenie że to polskie wydanie jest do bani to nadużycie! Nie wiem które lepsze. Serio .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

SVART

Szykuje się japoński wieczór :). Tylko gejszy brak :).


SVART

Nie samymi winylami człowiek żyje :). Przyszły też CeDeki :).


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

tak a prpos Scorpions  lonesone crow dla mnie najlepsza płyta

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

kefas

oczywiscie Lonesome Crow (literówka) i front bo coś mi poszło nie tak z foto

kefas