Czy posiadacie jakieś zabytkowe autko poniżej 1992r

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 03, 2019, 16:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

W spadku po ojcu miało być.  Sorka. 180 tys. Przebiegu.

GB

Cytat: Mikut1982 w Lipiec 22, 2022, 12:21
W spadku po ojcu miało być.  Sorka. 180 tys. Przebiegu.
Wygląda jak prosto z salonu.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Mikut1982

W realu wygląda idealnie..   środek jest piękny, nic nie zniszczony. Jak widać czarne blachy są z 1992r. 

Mikut1982

U nas mały zlocik.   Niestety rozpadło się...   na szczęście jutro będzie słonecznie. 

Mikut1982


Mikut1982

Zobaczcie jaki piękny piwowóz.  Biorę całego  :pij:

Bacek

#356
Gdzieś to już ostatnio widziałem na żywo, w jakimś ubraniowym sklepie chyba. Przy czym sam przód tam był bez paki, kolory identyczne. Z bliska wyglądało na replikę/atrapę.

Ale ostatnio też gdzieś w mojej okolicy u kogoś na podwórku widziałem piękny oryginał. Nie odrestaurowany ale w znośnym stanie, cyknę fotkę jak będę przechodził.

Mikut1982

Powiem wam, że trochę mi żal takich zabytków porzuconych w krzakach.

Old Man Kensey

No żal, racja, sam pamiętam, jak moi rodzice mieli kiedyś taką właśnie kanarkową Skodę 105 :(
Lecz nie da się przywrócić do życia każdego zacnego staruszka, niestety... Często koszty remontu przewyższają wielokrotnie wartość auta, a niektóre modele nie są tego warte. I tak stoją, rdzewieją i gniją, czekając na swego zbawiciela.

Powiem Wam, że niedawno słuchałem podcastu 8:10 na Wyborczej, i pewien miłośnik fiatów 126 opowiadał, że już nie tylko maluch osiągają niebotyczne ceny, a nawet dzisiaj trudno upolować fajne Cinquecento! Rosną ceny bardzo szybko, zaś np. CC Sporting to nieosiągalny wprost rarytas  ::)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Mikut1982

A  jeszcze parę lat wstecz, teść chciał mi podarować malucha. Przebieg 45tys.  A ja głupi odmówiłem..

YanCo

No i moje autko z piękną dziewczyną w środku. Niestety fotka robiona była ok. 2007 roku, późniejszych nie mam, a w 2008 stałem się jego właścicielem. Może gdzieś na sieci coś jest, bo co i raz łebki robią jego fotki ;).
Autko ma wszystko czego wymaga taki podstarzały "sportsmen" jak ja. Benzyna V6, 3 litry, 2 turbiny, grubo ponad 600KM, napęd cztero-butny, skóra i klima na pokładzie też jest. O, zapomniałbym o audio, "Infinity" w oryginale, dołożony wzmacniacz 4x 125W/4R, podzielony 2x 125W/4R dla głośników nisko-średnich i 2x 125W/4R dla dwu-cewkowego "suba".
Życzę wszystkiego co najlepsze. :)

dyletant

Brat poszedł w Citroena B11. Właśnie jedzie na pomorze  ;). Na ślub się nada.

dyletant

Oprócz paru innych bryczek do renowacji był też jeżdżący Delorian 8)

Melepeta

W Lublinie na jednym z parkingów pod galerią od wielu lat stoi pod plandeką uszkodzone BMW 850.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Mikut1982

A mały zlocik i parę smaczków.

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Old Man Kensey

Ale zajefajne maszyny 👍👍👍
Co to jest ten ostatni niebieski Opel, czy to Kadett GSE?
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen