Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Dziś Polski Dzień Bluesa.
Wszystkim miłośnikom serdeczne życzenia [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


Amen

Ale ekstra :)) Pierwsze podejście z telefonem na WC i siadło Parisienne, pierwszy kawałek który za dzieciaka "nauczyłem się" grać. Myślałem "ma być loner" i o Parisienne zapomniałem. Wręczyłem telefon pannie i "out in the fields":))) Świetny quizik, na ostatnim pytaniu można zawisnąć na wieki :-*

Amen

Dorzucę swoje 2 ulubione covery lonera skubane przez internetowych wojowników, można posłuchać w razie chęci.

i młody, który tym wczuwaniem się niszczy wszelkie troski :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102


gratefullde

Owszem, Gary zawsze rządzi ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Dzisiaj jeszcze raz posłuchałem tej płyty. Na spokojnie - rodzinka wyjechała.
Ach. Super muzyka. Szkoda, że człowieka już nie ma.

rudy-102

To niebieskie wydanie z MOV brzmi na prawdę dobrze. Limitowana ilość 1500 sztuk. Moja ma numer 713.

rudy-102

Tak mi zasmakowało to moorowe granie, że postanowiłem odkurzyć płytę, której nie słuchałem od dwudziestu lat.



Live at Marguee w wersji rosyjskiej.
Zobaczymy, czy jeszcze boli :).

dyletant

U mnie dla odmiany  versja z biedry - banalny ale noga przytupuje



rudy-102

Mmmm. Dobre to.


gratefullde

Całkiem niezła płyta. Pani już nie rży jak koza, duży postęp ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Gary B.B. Coleman,  karva, nie da sie kupić płyty, nawet CD.   >:(

https://www.youtube.com/watch?v=71Gt46aX9Z4

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

rudy-102

Ten facet ma niewątpliwie ADHD.


pelot

Cytat: rudy-102 w Maj 17, 2018, 21:50
Ten facet ma niewątpliwie ADHD.



Jak to gra???
Zazwyczaj jego płyty są trochę kiepsko zrealizowane.
Artysta sam w sobie pierwyj sort!


rudy-102


pelot

#892
Cytat: rudy-102 w Maj 18, 2018, 10:14
Cytat: pelot w Maj 18, 2018, 08:10Jak to gra???
Garażowo.

Masz na myśli spaprany mastering? Byle jaka jakość nagrań?

Cytat: rudy-102 w Maj 18, 2018, 10:14
Cytat: pelot w Maj 18, 2018, 08:10Jak to gra???
Garażowo.

wojtek41

Dana Fuchs z nowej płyty. Bardziej spokojna ale bardzo ciekawa muzyka.  8)

wojtek41

A już za chwilę....Marcia Ball z najnowszej płyty. Ciekawe co tam się będzie działo...?  8)

wojtek41

John Oates. Fajna "korzenna" płyta. Zupełnie inna muza niż ta w duecie Hall & Oates.  8)


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg


gratefullde

Przy okazji słuchania harmolodycznego JBU złapałem, dla niejakiego odpoczynku, płytkę lżejszą o kilka ton ale również bardzo dobrą. Taki komercyjny JBU.

https://www.youtube.com/watch?v=FEZz7Qyadog
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9