Szalone sprzęty

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 09, 2014, 23:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Ale w jakiej intencji, ja się pytam?
http://margules.com/en/index.php
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

nosferartur

Metaxas, fantazja niczym nieograniczona.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

McGyver

Cytat: nosferartur w Czerwiec 13, 2018, 19:31Metaxas, fantazja niczym nieograniczona.
Wyglądają obrzydliwie. Jak narzędzia Predatora. Gdybym toto miał w domu, miałbym koszmary  :(

dino

Nie moja estetyka - wyglądają jak stuningowane auta.

rudy-102

Widocznie jest rynek na jego produkty. Ja bym tego nie kupił, ale moi synowie najprawdopodobniej już tak.

rudy-102

To zdaje się też jego.

rudy-102

Trochę jak Star Wars :)

GregWatson

A co to ? "ostatni pasażer Nostromo" ?. Dla mnie brzydactwo.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

W zasadzie jest dobrze, nie mam uwag, dlaczego nie? Jest tyle innych cacuszek o zgoła innej stylistyce... to wprowadza urozmaicenie, tak ważne w życiu jak i w technice... Do tego stopień skomplikowania nie jest wcale taki ho ho ho i siup siup...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

nosferartur

Nawet jeżeli nie jest to moja estetyka, bo nie jest, jestem umiarkowanym stimpankowcem, to mam dla niego głęboki szacunek za oryginalność i dizajnerską konsekwencję. Uważam, że to projektowa klasa. Gdybym miał te urządzenia w domu, one determinowałyby zapewne resztę wnętrza. Największy problem w doborze stanowiłaby, jakże atrakcyjna na tych obrazkach czerwień.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

McGyver

Cytat: nosferartur w Czerwiec 13, 2018, 22:16jestem umiarkowanym stimpankowcem
Moim zdaniem to nie ma nic wspólnego ze steampunkiem. Jak dla mnie, to steampunkowe jest raczej to co poniżej:













frywolny trucht

#261
Kostas Metaxas stawia chyba głównie na design: http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=2379.msg165050#msg165050 ( jak przeskrolujecie wyżej, elem zapodał link do katalogu, ja go wpuszczę jako załącznik poniżej).
Tutaj interwiu: http://hifipig.com/interview-kostas-metaxas/
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Z tego co wtedy pisałeś to dźwięk nie najlepszy :(.

frywolny trucht

Jak byłem, było baaardzo słabo. O ile wystawcy często zmieniają "podzespoły" i na drugi dzień ten sam pokój gra zupełnie inaczej, to w tym pokoiku Metaxasa nie było nic do podmianki. Mogli co najwyżej podkręcić korektor w odtwarzaczu na lapku. Czy tak zrobili? Chyba nie, bo nie kojarzę, by któryś pan redachtor piał z zachwytu nad dźwiękiem z tego pokoju.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

nosferartur

Ja też tam byłem i muszę potwierdzić, dźwięk był do kitu. Nie rozumiem sensu urządzania takich prezentacji. Wątpię, by te monitory miały coś do zaoferowania, ale pomieszczenie dyskwalifikowało je od pierwszego wejrzenia, a pierwsze takty muzyki były jak dźwięk wojskowej trąbki nawołującej do odwrotu.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

rudy-102

Zawsze wzdychałem do tego klocka i na wzdychaniu już się skończy bo nigdy go sobie nie kupię.Sansui G-33000

Właśnie można kupić za jedyne 12500 $
Nie mam pojęcia jak to gra, ale wygląda powalająco. No i ta waga 45,5 kg.






frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Pozostanę przy wzdychaniu. Taniej wychodzi ;).

frywolny trucht

Prospekt? ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102



jjacek

#271
Kilka miesiecy temu kupilem Accuphase E-305. Sprzet byl testowany na gigantycznych kolumnach. Widze ,ze byly wlasciciel Accu ma teraz przeprowadzke i ...gigantyczny problem.Obniza cene codziennie . Moze bym to kupil, ale te 600kg  :-\
https://hifitorget.se/visa_annons.php/prissankta_igen_no_frills_audio_catacombs_600kg_hornhogtalare_85230.htm

No Frills Audio Catacombs 600kg