Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Mamy w domu wszystkie 4, 4s, 5s i 6s
Najlepiej chodzą 4 i 4s
Ja używam 4 i nie chcę wyższego.
5 i 6 są dla mnie za duże. Dzieciaki je okupują ;)

Jakub

Ja osobiście używam ajfona, którego szczerze polecam. Z ty że ja jestem zatwardziałym makowcem (kefir, umiesz obsługiwać Mac OS 9? Albo 8?  8) ), więc moja opinia jest nacechowana fanatyzmem ;)

Polecam też telefony z windowsem. Żona miała różne szajsungi z Androidem, i tylko wysłuchiwałem co drugi dzień, że coś nie dziala albo się zawiesiło. Od roku ma Nokię Lumię siedemset costam i jest spokój. To dla mnie największa rekomendacja.

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

rockandroll

Miałem 4, 4s, 5, a teraz 5s. 6 i 6s jest za duży, ale 5s jest idealny. Czytelny ekran, dobry design, stabilny soft. Tylko pamięć trzeba 32 GB lub więcej jeśli chcemy robić zdjęcia, trzymać dużo aplikacji i muzykę w ALAC.

Keef98


Cytat: Jakub w Luty 29, 2016, 23:59
Ja osobiście używam ajfona, którego szczerze polecam. Z ty że ja jestem zatwardziałym makowcem (kefir, umiesz obsługiwać Mac OS 9? Albo 8?  8) ).
Umiem. Dlaczego miałabym nie umieć? ;)

A MACa w tym roku dostanę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bubusia

W wiekszosci te tel. sa do dupy, bo maja slabe baterie. Mam sony z3 i ma niezla, chcociaz powinna byc lepsza, tzn trzymac tydzien albo najlepiej dwa, nie lubie jak mi telefon siada po 2, 3 dniach. Nie chce zeby zycie krecilo mi sie wokol tel.i zebym musial go ciagle ladowac. Najlepszy bylby taki, ktory trzyma ze 2 tyg, nawet gdy siedzimy w necie(od czasu do czasu). Ale chyba takich nie ma. A moze sa?
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

frywolny trucht

Jak miałem ajfona to mnie zawsze kurwica brała gdy miałem zrzucić muzę na niego. Kupić i zapłacić w sklepie, o tak to było łatwo. W androidzie nie mam zupełnie z tym problemu. Żadnych debilnych aplikacji nie trzeba instalować i komputerów certyfikować.

Szepnę, że 99% zdjęć na tym forum pochodzi z mojego LG. Parę zostało wykonanych lustrem.
Telefony rosną, bo duży ekran się przydaje w wielu miejscach, a to z kolei ciągnie za sobą szybsze zużycie baterii.
Póki co trwa wyścig na matryce, gdy wchodził G3 miał najlepszą, a to już powinno zwrócić uwagę, że LG nie jest chłopcem do bicia od jakiegoś czasu.

http://www.gsmmaniak.pl/501040/lg-g5-premiera-cena-specyfikacja/

p.s. Warto kręcić wokół flagowców, ponieważ wszystkie poprawki, kolejne edycje systemów one zawsze dostają. Z niższymi modelami niekoniecznie. Żona ma LG G3 S i jej kolejna wersja androida nie sięgnęła, a sporo poprawiła.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Frywolny. Można z kompa wrzucić muzykę na iTunesa, a potem pobrać na telefon. Co w tym stanowi problem? ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frywolny trucht

Można, ale nie byle gdzie, nie byle jak- tak jak mi się podoba.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

No to jest prawdziwy telefon, a nie komputer kieszonkowy.

frywolny trucht

Tak, tylko coś ludzie nie kupowali ostatnio prawdziwych telefonów i najbardziej innowacyjna- swego czasu- firma kaputt.
Ciekawe, czy będzie taki trend wśród hipsterów jak ze szpulakami, gramofonami?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Cytat: frywolny trucht w Marzec 01, 2016, 15:32tylko coś ludzie nie kupowali ostatnio prawdziwych telefonów
Bo stare nie chciały się popsuć ;)

GregWatson

Wszystkim serdeczne dzięki za udział w dyskusji i jak to w życiu bywa jeden woli Pro-Jecta drugi Fonikę a trzeci samoróbkę. Kiedyś miałem Nokię 6310i to była maszyna do 24 dni na baterii ale czasy się zmieniają no i później Nokię N82 (telefon jakiegoś tam roku na świecie) i w zasadzie do dziś na niej figluję. Ale czas się rozejrzeć za czymś sensownym na następne dwadzieścia lat  :) . I tak przeglądam te sklepy w necie i dochodzę do wniosku że może i ajfony i samsungi są fajne ale mam wrażenie że więcej płaci się tu za markę niż za pozostałą część telefonu.

Ostatnio wyskoczyły jakieś Krugery ale ciekawym rozwiązanie jest też HTC czy też Huaweie . Szczerze mówiąc o Lumi też już słyszałem kilka ciepłych słów natomiast zupełnie nie przypadły mi do gustu Soniaki.

Trochę tego i trochę tamtego też.

rudy-102

Moim dzieciom kupiłem telefony Cubot. Może to możecie sprawdzić.

Keef98

Cytat: frywolny trucht w Marzec 01, 2016, 15:32Ciekawe, czy będzie taki trend wśród hipsterów jak ze szpulakami, gramofonami?
Zależy. Jak 10 zabierze takie do Starbucksa, to tak :)
Cytat: GregWatson w Marzec 01, 2016, 17:37Lumi
Dla mnie poważną ich wadą jest to, że nie mają aplikacji niezbędnych do zrobienia streamingu, ale Tatuś ma jakąś Rumunię i ma super aparat (jak na telefon).
Cytat: GregWatson w Marzec 01, 2016, 17:37ale mam wrażenie że więcej płaci się tu za markę niż za pozostałą część telefonu.

Wszędzie płacisz za markę, kupujesz Gino Rossi, a płacisz głównie za markę, tak samo jest z elektroniką ;)

frywolny trucht

Tak sobie dumam, że cenę to nabija matryca głównie. Te tańsze no name mają wyraźnie gorsze rozdzielczości, kontrast itp.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

W następnej kolejności procesory, te najnowszej generacji, wielordzeniowe...
Przecież kilkanascie lat temu słabsze miały komputery stacjonarne.
A wiecie, że Putin ma swoją- tanią- odpowiedź na Ajfona?
Prestigio  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Od dobrych kilku lat są dostępne wielordzeniowe procesory w telefonach/tabletach.
Ceny są dostosowane do rynku. Jak ludzie i tak kupują, to po co dawać niższą cenę? ;)
Cytat: frywolny trucht w Marzec 01, 2016, 18:55Prestigio 
Mnie to wygląda na tanią wersję Nokii. (design, OS)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Ale nie ma z iOSem, czyli to nie jest podróbka iPhone'a ;)

frywolny trucht

Odebrałem dziś Galaxy S7 i jakie to coś robi zdjęcia w półmroku to totalny rozjeb. Moja działalność na forum zyska sporo na jakości  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Jakub