audio analogue crescendo

Zaczęty przez krisdebowski, Grudzień 27, 2016, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

krisdebowski

koledzy, macie jakies doświadczenie z audio analogue crescendo

wzmacniacz i cd, do słuchania rocka i metalu, pokój 17m2, głosniki podłogowe canton gle 407

nie miałem okazji słuchać, u mnie na wsi taki sprzet niedostępny

czytałem kilka opinii że nieźle to gra rocka i bym chciał dokonac zakupu

będe wdzieczny za każdą opinię


Melepeta

Miałem ten wzmacniacz. Nic ciekawego. A wręcz słabo to grało.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

elem

Stare wzmacniacze Audio Analoque grały fajnie. Miałem Puccini Special Edition dual mono i to była porządna konstrukcja. Jakieś 10 lat temu kosztowała około 5000 zł. Da się znaleźć z drugiej ręki za mniej niż połowę ceny. Warto szukać wersji dual mono.
Za to odtwarzacz Paganini sprawiał mnóstwo kłopotów - napęd, sterowanie z pilota.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

krisdebowski

dzięki panowie za opinie. dwie recenzje w rodzimych pismach wskazywały że to dobry system dla rocka. recenzje zagraniczne nie sa tak pochlebne. dlatego dopytam czy słuchaliscie na tym zestawie muzyki rockowej ( Metallica, Dream Theater, Ac/dc, Slayer, Santana, Kult, Acid Drinkers itp.) ?

Jamówię

Czy Audio Analogue jest dobry do mocnego łojenia?hmm pamietając jak grał elemowy Puccinie SE,mam wątpliwości. Jazz i poważną grał referencyjnie,ale przy Tool odczuwało się spowolnienie,rozmazanie konturów i słabszy PRaT

krisdebowski

no to odpuszczam temat. poszukam zestawu naim 5i używanego. dzieki za opinie

elem

Przytargam Pucciniego SE od kolegi i sprawdzę jak się spisuje teraz w moim systemie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe