Motorowki, jachty, kajaki... Czyli wszystko co plywa -)

Zaczęty przez wojtek41, Sierpień 10, 2014, 14:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Mialem kiedys kumpla z Gdanska, ktorego ojciec pracowal u prywaciarza u ktorego robili luksusowe lodzie/jachty. Ciekawa praca. Czas bardzo szybko w niej plynie (ponoc).

Vasa, kiedy rozbijasz flaszke o swoj jacht? :)

kangie

#51
Plywalem kiedys po Mazurach lodka ElBimbo o nazwie "Marinero Desperato". Nie bede pisal jaki ksztalt mial rumpel  ;)
Stare czasy studenckie. Ta lodeczka swojego silnika nie miala. Trzeba bylo burlaczyc i prosic innych o hol. Milo wspominam tamte wakacje.

vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 17:00tylko pewnie cena koszmarna.
Właśnie tego bym się chciał dowiedzieć. W tej technologii 75% ceny to robocizna. Może przy naszych stawkach to nie jest zaporowe?
A może Turcja?

@Kangie
Ba!
Jak już będę duży?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Mariusz. Mam wrazenie, ze to bedzie indywidualne zamowienie.

vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 17:09indywidualne zamowienie.
Ehhh...
Takie 37 otaklowane jako szkuner  :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Mnie z tylu glowy klopocze, Maxum 2500 scr lub Bayliner 2858. ) 

wojtek41

Jak tu nie kochac Bayliner'a  ;) Tylko cena za uzywke, sprawia mi fizyczny bol... :( 


Keef98

Ile? Tak się pytam, bo w sumie ładne, a bank zawsze można obrobić ;)

wojtek41

Ile ? Za ten obrazek okolo 200 tys. zlotych. W takim  dosc przyjaznym, przeliczeniu.

vasa

No i tramwaj obstalowany  ;D
Drugi tydzień czerwca ma być wietrzno słoneczny.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Moje dzieci to jednak doskonale wiedzą jak ojca wkurzyć [emoji35]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Spoko, każde dziecko wie jak wkurzyć rodzica. Zapytaj moich, gram im na nerwach jak SRV na Stracie. ;)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41


vasa

W niedzielę wsiadam na Delphię 33.
A w sierpniu na Dehlera 42 i będę wyglądał tak:

:) :D ;D 8)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Znowu rwanie..?  ;)  ;D
Od dwoch tygodni mam swoj domek na wodzie. Tylko czasu cholera tak malo........ :(  Zaliczylem jeden rejs, tak okolo 70  mil...)

vasa

Znalazłem kawałek netu to pozdrowienia wyślę ?


Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Nie noooo...Jestes w raju ? :D  Pozdrawiamy rowniez... ;)
Cholera, mam jeszcze miesiac w robocie  :(  Oby do piatku. Na lodke, rybki i pozniej dobra wodke.  ;)

vasa

No to recenzja.
Pływam na Delphi 33MC.
10m długości, 3 kabiny, łazienka, wszystkie instalacje i pełne wyposażenie.  Hotel na wodzie.
W związku z tym krypa ciężka i potrzebuje trochę wiatru żeby ruszyć .
Ale przy trójce jest już zupełnie żywa.
W porównaniu do Cobry 33 którą pływałem w zeszłym roku to niebo a ziemia.  Chodzi dość szybko i ostro do wiatru.  Jest zrównoważona, nie ostrzy w przechyle.  Generalnie polecam tym którzy chcą mieć wygodę i nie cierpią jak ktoś płynie szybciej.
Ze względu na wielkość dobrze mieć kogoś w miarę doświadczonego do manewrów portowych bo mimo steru strumieniowego na małych prędkościach sterowność jest żadna.


Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Przez tą trupią czachę i napisy nie wygląda tak schludnie jak tu:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Zaspamuję Państwa cykliczną imprezą Ster na Bydgoszcz. http://www.sternabydgoszcz.pl/  Jak wiadomo dzięki Kanałowi Bydgoskiemu można było transportować towary barkami znad Wisły do samego Berlina. Tutaj historia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kana%C5%82_Bydgoski  Jakieś więc podstawy historyczne do czynienia imprezy dla wodniaków są. Sam pamiętam za dzieciaka rzędy barek i pchaczy. Dziś niestety transport wodny towarów w Polsce w zasadzie nie istnieje. Cykl zdjęć z okolic dość sennego południa, ale wybieram się jeszcze na paradę o 17.00
Na początek marina i dom na wodzie z floatinghouses.eu

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Gramofonu w ogóle nie mogło zabraknąć. Na dachu taras.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93