Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

I kolejne  ;D

LampowY

Cytat: miniabyr w Luty 14, 2019, 06:35Wtedy przekonamy się na własnej skórze jak to brzmi !
Nie do końca.

Należałoby jeszcze zbudować prawdziwy system mono, oparty na jednym kanale i jednej kolumnie głośnikowej.

miniabyr

Wystarczy jeden kanał wyłączyć  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

A po co go wylączać . Z dwoma kanałami jest lepiej . Do jednokanałowego mono mam radiolę  :P

LampowY

Cytat: cdt w Luty 14, 2019, 09:38Do jednokanałowego mono mam radiolę
O! I to jest cacko.
Działa?

cdt


LampowY

Tam jest gramiak, nie?
A nie da się zapakować tam jakiego Gerarda?

cdt

#1032
Tam jest stareńki dual z ramieniej jak od ,, sąsiadów ,, z wkładą pizo . Nie próbowałem bo igła jest złamana . I dobrze nie kusi niszczyć płyt . Myślałem żeby coś tam wcisnąć ale tam jest mało miejsca . Radio chyba też ma preamp tylko pod pizo . Głośnik szerokopasmowy gra cudnie  jak złapie fale  . Stary dobry lampowiec . Zanabyłem jakiś rok temu za 600 zł  :P

cdt

Mogem szaleć na kenwoodzie  ;) mono laudnes x 2  >:D .

cdt

Jakie to  fajne . Mitsubishi X7 Vertical Music Centre perełka z 1984 roku. Typowe lata 80 te :)

cdt

Czekam na wycenę transportu z Portugali . Mono szaleństwo trwa  ;D

LampowY

Stan rękawa - record w znakomitym stanie brzmi dość tajemniczo. Coś ty nakupował  ;D

moon

Cytat: LampowY w Luty 20, 2019, 16:41Stan rękawa

mono, czyli polowa marynarki, jeden rekaw
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

cdt

kurtek se nakupowałem  ;D


LampowY

Fajny, w sumie minimalistyczny zestaw.
Zaczynam za takim tęsknić...

LampowY


LampowY


LampowY

Zdaje się, że jafi ma takie dwa na sprzedaż?  :o


LampowY


LampowY

A tu sie właśnie posikałem  ::)


cdt


gratefullde

Zrezygnowałem z zakupu Akai gx75
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Ja się qrfa boję kaset...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Mirosław przywiózł mi do roboty preamp . Dziś będzie słuchane  ;D