Ad Fontest + opcjonalnie sterownik Zontek.

Zaczęty przez Piterski, Styczeń 16, 2018, 09:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Nie ma co przedłużać rozstania i zdecydowałem się wystawić Fonciaka na sprzedaż.

Gramofon w wykończeniu ciemny orzech włoski wchodzący w brąz i polakierowany na połysk. Jest to droższa wersja oferowana przez producenta.
Ramię i kardan jest z mosiądzu niklowanego czyli z obecnej produkcji.
Docisk z libelą, talerz aluminiowy warstwowy, przedzielony akrylem. Na wierzchu znajduje się bordowa mata Zontek.
Z gramofonem oferuje: wagę elektroniczną. klucze, lampkę stroboskopową, dodatkowe paski (dwa czarne jeden biały), podkładki teflonowe pod łożysko.
Mocniejszy silnik na łożyskach kulkowych (nie wymaga smarowania) z rolka na dwa paski, bezproblemowo startuje bez popychania.
Cena dla kolegów z forum na hasło "Audiomaniacy" : 2800,= Pln.

Bonus:
- w gramofonie jest już dolna tarcza stroboskopowa czujnika obrotów oraz gniazdo pod montaż czujnika Zontka jeśli ktoś chce go w takiej opcji to za dopłatą 1200,= dostaje kompletny sterownik zamocowany w gramofonie.  Tylko PLAY i można słuchać.
- jako osłonę przed kurzem dokładam białą akrylową tarczę stroboskopową Zontka.
- przyszły użytkownik ma przy odbiorze zagwarantowaną kalibrację wkładki


Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

amati74

Nie ma chętnych na takie cudo? Będzie jakieś zastępstwo?


moon

Cytat: amati74 w Styczeń 16, 2018, 14:53Nie ma chętnych na takie cudo? Będzie jakieś zastępstwo?

przeciez Piotr juz ma MicroSeiki DD-40
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

amati74

Cytat: moon w Styczeń 16, 2018, 15:45
Cytat: amati74 w Styczeń 16, 2018, 14:53Nie ma chętnych na takie cudo? Będzie jakieś zastępstwo?

przeciez Piotr juz ma MicroSeiki DD-40
No ok ale AF piękny jest i pięknie gra, swoją dróą chciałbym mieć i tego AF i to Micro seiki tylko kasa i miejsce, może jak bym lodówkę wyrzucił to było by miejsce

Jest gdzieś jakiś wątek o tym microseiki?

Michał

amati,czy Ty czasem odstawiasz gorzałę? ;)

amati74

Cytat: Michał w Styczeń 16, 2018, 16:11
amati,czy Ty czasem odstawiasz gorzałę? ;)
Prawdę mówiąc pije rzadko gdyż często jeżdżę autem więc nie tykam w międzyczasie. A co palnąłem coś nie mądrego co by na to wskazywało?

Czasem zadaje pytania z kosmosu ale cóż zakręcony troszkę jestem

Michał


Piterski

No dobra literówka się trafiła :P.

Już znalazł nowego nabywcę, że tak powiem jesteśmy po słowie i finalizujemy transakcję.

To naprawdę fajny gramofon ale ja też mam krater w budżecie i muszę go połatać bo jadą głośniki do Delty.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

amati74

Cytat: Piterski w Styczeń 16, 2018, 17:57
No dobra literówka się trafiła :P.

Już znalazł nowego nabywcę, że tak powiem jesteśmy po słowie i finalizujemy transakcję.

To naprawdę fajny gramofon ale ja też mam krater w budżecie i muszę go połatać bo jadą głośniki do Delty.
Pewnie ze to fajny gramofon żebym mieszkał bliżej pewnie byłbym pierwszy w kolejce [emoji3]

amati74

Nie odważył bym się wziąść kuriera

Piterski

Andrzej komuś wysyłał do Anglii ale bezpiecznie to można by to zrobić tylko w skrzynce przymocowanej do pół palety.
Wtedy tym nie pizdną, a on swoja masę ma i delikatny też jest.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

amati74

Cytat: Piterski w Styczeń 16, 2018, 18:15
Andrzej komuś wysyłał do Anglii ale bezpiecznie to można by to zrobić tylko w skrzynce przymocowanej do pół palety.
Wtedy tym nie pizdną, a on swoja masę ma i delikatny też jest.
No to najlepsza opcja najbardziej pancerna , dziś same rarytasy na sprzedaż i adfonciak i preamp lampowy dobre sprzęty i dobre ceny [emoji3]

Hubertrs

Fontkow w samym londku ja osobiscie widzialem 5

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.