KEF+JVC

Zaczęty przez jjacek, Wrzesień 03, 2017, 15:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

jjacek

Od chyba 10 lat nie korzystalem z tego zestawu. Przyszla pora ponownie zainstalowac ....

vasa

Pełen wypas [emoji16]
Tylko czy to nie jest do kompletu do tv [emoji848]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jjacek

A w jakim..."dziale" jestesmy...?

vasa

No ale tv nie widzę [emoji33]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jjacek

a nie ...AGD i TV ..mamy na innym dziale...  :D

jjacek

ale ..miejsce na TV ..jest!

jjacek

TV nadal nie mam ..ale przemeblowalem i dorzucilem do tego "zlomowiska" gramofon :alc:

gratefullde

Bardzo ładnie [emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jjacek


rudy-102


vasa

Cytat: jjacek w Wrzesień 02, 2019, 21:11
:-X
Ale czemuż się smucisz?

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

No gramofon i kino domowe, pewnie jest mu głupio bo to takie niekoszerne  ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jjacek

#12
Niekoszerne powiadasz ...aaa moze i rzeczywiscie zrobilo mu sie glupio i zmienil kolegow ...

Piterski

Widzisz, a u mnie odwrotnie  ;).
Czasem, a właściwie zawsze jak włączam odtwarzacz Blu-Ray to dźwięk idzie przez zestaw Hi-Fi.
Chętnie bym sobie zdublował te dwa systemy ale nie jestem wstanie tego pogodzić i wole kompromis w tę drugą stronę.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jjacek

A u mnie brak kompromisow 2 rozne zestawy w tym samym pomieszczeniu... :D