etap IV

Zaczęty przez frywolny trucht, Listopad 19, 2014, 00:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Ostatni przed finałem. Wyłoni ostatniego finalistę. Zaczynamy w niedzielę 23 b.m. o godzinie 18.00.
Zapraszamy!

wojtko9m

Uwaga !!!

Początek konkursu przesunięty na godzinę 20:00 !!!

frywolny trucht

Reguły gry:

   Zgadujecie Państwo imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny śpiewającej osoby, tudzież nazwę grupy muzycznej, którą mam na myśli. By wspomóc przesył strumienia, dopuszczono możliwość zadania trzech pytań pomocniczych na dobę, na które mogę odpowiedzieć: Tak, Nie, Nie wiem i będą to prawdziwe odpowiedzi. Opcji "Nie wiem" będziemy używać jedynie w przypadkach, gdy w sposób prosty i szybki nie będziemy w stanie zweryfikować odpowiedzi. Sugeruję więc nie zadawanie dogłębnych pytań w stylu "rozmiar buta". Zwyczajnie szkoda strzału.

  Liczą się pierwsze trzy pytania w danej dobie, jedna osoba może zadać jedno pytanie. Dziś po północy można zadać kolejne trzy pytania i od tego momentu będziemy liczyć dobę konkursową od północy. Doba= trzy pytania. Kolejne będą zbywane milczeniem i nie będą brane pod uwagę jako wcześniejsze następnej doby.

  Każda zalogowana osoba może rzucić swój typ raz na dobę- tj. dziś do północy, oraz po północy- na, które w miarę możliwości będę odpowiadał. Strzały wyprzedzające nie będą się liczyły. Jeżeli ktoś przekroczył limit pytań na dobę, musi grzecznie poczekać do północy, aż zacznie się kolejna doba konkursowa. Proszę więc tego nie robić, bo akurat ktoś inny może uznać taką wypowiedź jako prawidłową, samemu ją podać w prawidłowym czasie i zgarnąć nagrodę. Natomiast pozostanie pewien niesmak, czy to tak do końca było fair i po co to nam?
W przypadku, gdyby Państwu nie szło, przewiduje się, od środy po północy, dodatkowe podpowiedzi.


Dobrej zabawy!
Zaczynamy!

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


GregWatson

No to jedziemy dalej, dziś trochę wcześniej bo muszę wyjść, balety czekają.



Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Pamiętajcie, że macie trzy pytania pomocnicze na dobę. Wczoraj urodziło się Tylko jedno.

Nie Thalia.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht


Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht


gratefullde

Polka? Znaczy nasza Ci Ona?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Przedmiot konkursu tego jest z Polski :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Kobieta.
Nie Cleo.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Na pierwszym obrazku Clio JOY, na drugim lina...i to nie jest Ian Curtis ?  :o

To może Wanda z Bandą ?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Nie i nie. Greg świetnie uzupełnił moje dwa obrazki.

elem

Cytat: frywolny trucht w Listopad 24, 2014, 20:51Greg świetnie uzupełnił moje dwa obrazki


He,he, nieźłe kojarzycie :) 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Renata Przemyk ?  Ale skojarzenia, ja cię kręce :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ano Renata Przemyk.

Moje zdjęcia:
Pierwsze zdjęcie: Renault (akurat Captur, a nie Clio, ale to nieistotne).
Drugie zdjęcie: Rzemyk ( w sumie jedno z pierwszych zdjęcie po wrzuceniu hasła w google).

Zdjęcia Grega:
Pierwsze zdjęcie: Rene Zellweger
Drugie zdjęcie: Przemyt

:)
Gratuluję zwycięzcy.

frywolny trucht

O! Czwarty etap niewiele zmienił skład: gratefullde x2, elem i merlin1973.

gratefullde

Zrobimy V etap ? :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9