Etap IV

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 11, 2015, 13:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Zapraszam dziś o 19.00

frywolny trucht

Sorry za opóźnienie. Byłem w Auchan i miałem pod wiatr.

1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. O godz.19.oo-19.30 każdego dnia rozpoczynając od niedzieli a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia ale tylko jeden raz dziennie.
4. I najważniejsze. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź, liczyć się będzie kolejność wpisów na forum.

UWAGA: Zgadujemy tytuł płyty/albumu.


1 podpowiedź: Pan i Pani, którzy normalnie ze sobą nie występowali.

gratefullde

Czyli np. Dżenis Dżoplin z Modern Talking :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Raczej np Thomas Anders i Janis :)

gratefullde

O właśnie :) Umknęło mi to nazwisko :) Dziękuję :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Tak jest! Zaraz czy to jest konkurs ekspresowy?



merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

elem


Tak sobie strzeliłem na wiwat, a tu masz babo placek...
Pewnie jest z pińcet różnych, dziwnych, jednorazowych duetów męsko-damskich, a ja akurat musiałem zepsuć zabawę na początku. Sorry boys...  :(



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Ta PANI już się przewinęła w konkrsie ekspresowym  ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

elem

Równie dobrze odpowiedź mogła brzmieć -"Foreverly"

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Brawo elem,  gratulacje :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Po prostu znacie nas jak łyse konie ( mnie i Grega) i jak się nie wysilimy naprawdę, ale tak naprawdę- to dupa zbita.

Skład finału:

elem
merlin1973
elem
merlin1973.

Za tydzień w niedzielę finał poprowadzi najpewniej ( no bo jak inaczej?) GregWatson.

elem

Trzeba zmienić formułę, jak ktoś już jest w finale, to nie zgaduje w kolejnym etapie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe