Autor Wątek: Klub Sondeka  (Przeczytany 37848 razy)

Offline amati74

• maniak
Odp: Klub Sondeka
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 02, 2018, 01:12 »
Koledzy potrzebuje informacji czy sprężyny od linn lp12 różnią się długością od sprezyn w thorensie TD 160 mk2? Podobno sprężyny od lina będą lepiej działały wtedy gdybym chciał wygluszyc chassis thorensa i zmienić ramię na troszkę cięższe np Jelco. Dzięki

Offline pelot

• maniak
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 02, 2018, 11:24 »
Myślę a nawet  na 90% jestem pewien że sprężyny od LP12 są takie same, bo to Linn skopiował Thorensa. Zresztą ,  jak to wiele angolskich firm potrafi robić , coś komuś ukraść  przyswoić i ogłosić z fanfarami że : Oto  My Wielcy!
Najlepiej  było  by w razie czego skontaktować się z Stereo Stereo Warszawa  tel. Pan Michał : 39 9539661 . Kilka lat temu w Wrocławskim Visatex-sie pracował dość dobrze zorientowany w temacie gość , Piotr Guzek , notabene świetny facet, kiedyś byłem z nimi w bliskim kontakcie, gdyż miałem zamiar upgradować mojego Sondka , lub kupić od niego nówkę w dość dobrych pieniądzach. Czy zechce coś podpowiedzieć tego nie wiem. Publicznie telefonu nie mogę  podać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2018, 11:30 wysłana przez pelot »

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 02, 2018, 12:13 »
Myślę a nawet  na 90% jestem pewien że sprężyny od LP12 są takie same, bo to Linn skopiował Thorensa. Zresztą ,  jak to wiele angolskich firm potrafi robić , coś komuś ukraść  przyswoić i ogłosić z fanfarami że : Oto  My Wielcy!
Najlepiej  było  by w razie czego skontaktować się z Stereo Stereo Warszawa  tel. Pan Michał : 39 9539661 . Kilka lat temu w Wrocławskim Visatex-sie pracował dość dobrze zorientowany w temacie gość , Piotr Guzek , notabene świetny facet, kiedyś byłem z nimi w bliskim kontakcie, gdyż miałem zamiar upgradować mojego Sondka , lub kupić od niego nówkę w dość dobrych pieniądzach. Czy zechce coś podpowiedzieć tego nie wiem. Publicznie telefonu nie mogę  podać.
Dzięki za info

Online osiek

• maniak
  • **
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 02, 2018, 14:54 »
Kilka lat temu w Wrocławskim Visatex-sie pracował dość dobrze zorientowany w temacie gość , Piotr Guzek , notabene świetny facet, kiedyś byłem z nimi w bliskim kontakcie, gdyż miałem zamiar upgradować mojego Sondka , lub kupić od niego nówkę w dość dobrych pieniądzach. Czy zechce coś podpowiedzieć tego nie wiem. Publicznie telefonu nie mogę  podać.
Tak trochę OT Piotr Guzek nie pracował w Visatexie, pare lat temu dyrektorowal w imparcie, teraz organizuje Audiofila. W Visatexie pracował tez Piotr (nazwiska nie pomnę) i raczej wiedzę o Linnie miał. Zreszta Piotr Guzek tez może mieć spora wiedzę o linnie.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 02, 2018, 14:58 »
Koledzy ja nie potrzebuje wiedzy o linn'nie tylko o tym czy sprężyny od linna sa takiej samej wielkości jak te od thorensa

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 02, 2018, 17:51 »
Zaryzykuj. Przecież to jest tylko jakieś 16 funtów za komplet. Jak nie będzie pasowało to wystawisz na ebayu. Wtedy będziesz wiedział. czasem trzeb zaryzykować :).

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 02, 2018, 17:58 »
Zaryzykuj. Przecież to jest tylko jakieś 16 funtów za komplet. Jak nie będzie pasowało to wystawisz na ebayu. Wtedy będziesz wiedział. czasem trzeb zaryzykować :).
No racja zawsze mogę potem złożyć Linna

Offline tomasz_pianista

• maniak
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 02, 2018, 18:01 »
Tylko jak będziesz miał Linna to pamiętaj żeby zapisać się do sekty:)
Grupa ratowania poziomu.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 02, 2018, 19:47 »
Tylko jak będziesz miał Linna to pamiętaj żeby zapisać się do sekty:)
Sekciarze