Finał - "Dziewiczy rejs Titanica"

Zaczęty przez GregWatson, Wrzesień 23, 2015, 11:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Właśnie zasady jak zawsze. Jeden strzał dziennie. Udział biorą finaliści poszczególnych etapów czyli: elem, Two-FacedGirl, gratefullde oraz il cattivo. Zabawimy się w znaną i lubianą grę z czasów mojego szkolnego dzieciństwa a mianowicie w statki. Na planszy 10 x 10 czyli tak jak w statkach ukryty jest wiadomo - statek. Każdy jego masz to jedna litera nazwy zespołu lub wykonawcy. Statek umieszczony jest w linii pionowej lub poziomej. Czyli nie ma łamańców. Nazwa zespołu lub wykonawcy jest na tyle prosta i łatwa by nie budziła wątpliwości.

Krótkie zasady:
1. Każdy z Was ma jeden strzał, który musi oddać do godz 18.oo czyli podaje namiary w pionie i poziomie jak w statkach np. A6.
2. O godz. 20.00 nastąpi odsłonięcie tego pola i będziecie mogli podać Waszą propozycję rozwiązania czyli nazwę zespołu lub wykonawcy).
3. Kto pierwszy poda prawidłową odpowiedź ten wygrywa - wiadomo.
4. Dziś i tylko dziś możecie podać dwa namiary na cel.
5. Każdego dnia do godz. 18.oo będę oczekiwał na Waszą propozycję strzału czyli coś w rodzaju Waszego obstawiania.
6. Jak widać gra zaczyna robić się bardziej zespołowa ale nie traci walorów indywidualności.

Oto poniżej plansza. A teraz oczekuję na Wasze strzały, przypominam dzisiaj wyjątkowo po dwa strzały ale tylko do godz.18.00





Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

il cattivo


GregWatson

No to teraz wygląda tak:
Ze względu na mizerotę w dniu jutrzejszym też dwa strzały. Taki tam BONUS.  :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

Hehe, nieźle nam idzie :) Ale spoko, to zaledwie przygrywka...
Albo nie, już wiem! Kapela, która nie istnieje: Spinal Tap?  ???

elem

#8
Strzelam teraz, jutro mnie nie będzie wieczorem:  A-1 , J-10
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Ale numer...same pudła ;D
Cytat: il cattivo w Październik 04, 2015, 20:49
Hehe, nieźle nam idzie :) Ale spoko, to zaledwie przygrywka...
Albo nie, już wiem! Kapela, która nie istnieje: Spinal Tap?  ???
Nie, to by było za proste ;), myślę że jutro Greg odwróci kartkę na drugą stronę a tam...kolejna plansza :)
Pozdrawiam

elem

Podejrzewam coś jeszcze gorszego. To będzie nasz Titanic  :'(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Październik 04, 2015, 23:49
Podejrzewam coś jeszcze gorszego. To będzie nasz Titanic  :'(
Mówisz? :(
Może się zlituje i rzuci jakieś:
Pozdrawiam

elem

Z tego koła przyda nam się tylko sznur... ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Eeee tam, tu nie ma przekrętu. Dziś też po dwa strzały proponuję aż do czasu kiedy to pukniecie jakąś literkę wówczas przejdziemy do pojedynczych strzałów.
No to czekam na propozycję Waszych strzałów do godz 18.oo - przypominam - każdy dwa strzały.

Panie i Panowie obstawiamy. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Cytat: elem w Październik 04, 2015, 23:34Strzelam teraz, jutro mnie nie będzie wieczorem:  A-1 , J-10

Eee chłopaki to są strzały rodem z przedszkola. Przewidziałem takie ruchy. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

il cattivo


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

Uff, dzięki.  Obiecuję, że się to nie powtórzy.

E8, H5

GregWatson

OK uwzględniono. No to do godz. 20.oo
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No teraz wygląda tak:

Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

No chyba żarty jakieś. To musi być ICP :P

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98