Są tu jacyś motocykliści?

Zaczęty przez Therion, Sierpień 16, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

#75
Cytat: rudy-102 w Grudzień 22, 2018, 18:44kilka Junaków. Taki jak wyżej
To nie jest Junak. Junaki to ja teraz ujeżdżam. Wyglądają tak:





;D ;D ;D

rudy-102


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GP412

#78
W daawnych słusznie minionych czasach po zwiedzeniu niezliczonych Motozbytów jak i sklepów GS w trzech ościennych województwach za sumę 140 000zł nabyłem toto.Świetny motocykl,porządna germańska jakość.
Dokładnie w takim kolorze i z przednim błotnikiem w chromie.Nawet dziś walory jezdne(w odpowiedniej klasie porównawczej)całkiem ok.Teraz egzemplarze w perfekcyjnym stanie wcale nietanie.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

GregWatson

Miałem kolegę, który jak nalał Castrola to wszyscy kierowcy się za nim oglądali.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GP412

#80
Zawsze się znajdzie niepiśmienny który nie czyta instrukcji obsługi która dokładnie objaśniała jaki i w jakiej ilości lać olej.W naszym narodzie niestety brak kultury technicznej dlatego wszystko jest zakatowane i sponiewierane(audio też).
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

vasa



Cytat: GP412 w Grudzień 29, 2018, 14:34
Dokładnie w takim kolorze i z przednim błotnikiem w chromie.
A ja zielony metalic miałem [emoji2]
I 20+ lat miałem. I to był dobry czas na jazdę jednośladem.


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Hubertrs

Zawsze jest dobry czas na jazde jednosladem (nie mam na mysli por roku)

LampowY

Nie mam licencji na A a za stary jestem i nie chce mi się robić, ale... kiedyś się przebąkiwało, że mają zrezygnować z kategorii A i będzie można oddać się na organy mając B.
Ktoś coś wie więcej?


Bo mi się chce na starość Goldwinga  8) ;D

LampowY

Znalazłem info.
Niestety tylko do 125cm...  :(

McGyver

Cytat: LampowY w Grudzień 29, 2018, 16:19Ktoś coś wie więcej?
Już teraz z kat. B możesz prowadzić:
CytatMotocykle[/color]A ściślej motocykle o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg pod warunkiem, że osoba posiada prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat.

LampowY

No tak ino mój ulubiony Goldwing ma 1800 cm  ;D
Nic, cza do szkoły będzie się zapisać kiedyś  :-\

Hubertrs

Cytat: LampowY w Grudzień 29, 2018, 16:37
No tak ino mój ulubiony Goldwing ma 1800 cm  ;D
Nic, cza do szkoły będzie się zapisać kiedyś  :-\
Na twoim miejscu jednak zaczal bym wlasnie od czegos o pojemnosci 125, pojezdzil z sezon i dopiero wtedy pomyslal o Goldwingu

LampowY

#88
To, że nie mam prawka A nie koniecznie musi znaczyć, że nie znam się z jednośladami  ;)
Co prawda długo już nie wsiadałem na niego ale KTM 520 cały czas w gotowości w garażu jest  ;D
Zaręczam, że prom kosmiczny GL1800 przy 520ce to... czołg?  ;)

LampowY

Żona i rozsądek każą mi go sprzedać  :(

Hubertrs

To zmienia postac rzeczy, nie mniej jednak teren a droga to dwa inne swiaty, na dodatek motory nawet gabarytowo roznia sie diametralnie

LampowY

I, że z 7-8 lat nie jeździłem...  :-[ :(

Hubertrs

To jak z plywaniem, tego sie nie zapomina

Therion

Cytat: LampowY w Grudzień 29, 2018, 16:37
No tak ino mój ulubiony Goldwing ma 1800 cm  ;D
Nic, cza do szkoły będzie się zapisać kiedyś  :-\


Możesz takim 1800

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

GP412

Przeca to są karykatury motocykla :o po cholerkę takie ciężkie cuś i do tego szpetne..śpiewa i tańczy.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GP412

Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

GB

Cytat: GregWatson w Styczeń 27, 2019, 13:44

Rozumiem, że kask większy bo to audiofil motocyklista i pod kaskiem schował audiofilskie słuchawki.

Pozdrawiam.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Therion

Kiedyś założyłem taki kask. Ze względu na swój kształt, przy 50km/h+ zaczynał się unosić nad głową a od 80km/h zaczynał dusić za gardło i nie odpuszczał, dopóki się nie zwolniło.

>:D
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

To samo jest z crossowymi kaskami, podniesiesz lekko glowe przy wikszej predkosci i zrywa go z glowy