Baker Boy

Zaczęty przez axolotl, Kwiecień 22, 2018, 09:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

axolotl

Witka.

Moze troche nietypowo ale dzisiaj na trojce puscili kawaleczek takiego Pana.
Co pozostalo zrobic jak nie odszukac Go w sieci. Szczeka mi opadla, juz dawno nie slyszalem tak sobrych kawalkow ( jakosc  - a nie ilosc)
Znacie tego Pana ?

https://soundcloud.com/danzel-baker-1

Ellanon

Tak, całkiem spora hipsteriada jeżeli chodzi o popularnosc, ale jakosc robi swoję.


rudy-102


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

nikhil

Mam koleżkę który słucha takich dźwięków. Jak coś mi prezentował mówił "Zobacz jaka fajna nuta" Odpowiadałem... szkoda że tylko jedna. Trochę złośliwie ale on się nie obrażał... na luzie. On także nie jest mi dłużny. Ja słucham muzy dla starych ramoli. Taka zdrowa relacja. ;D
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

dino

Cytat: rudy-102 w Lipiec 13, 2018, 13:34Cytat: McGyver w Dzisiaj o 11:25

    Łomatko

:np:

Chyba "łupmatko"  ;D

Z rok temu po krótkiej dyskusji z młodym (nie jest fanem rapu) odpaliłem  Digi i Protoolsa i w 20 minut było gotowe. Wyszedł całkiem zgrabny łup-bum i to bez używania zbyt wielu sampli. Pozostało dokrzyczeć tekst. Nie został wielkim artystą i wrócił do swojego pokoju.
Jak ktoś ma ochotę - polecam Estradę i Studio. Tam jest zawsze płyta DVD i nie mecząc się zbytnio za pomocą bezpłatnych programów, bez słuchu muzycznego i umiejętności grania na jakimkolwiek instrumencie można zostać artystą  ;D
Niestety to działa i wszechobecność tej "muzyki" trochę mnie meczy - ale cóż każda epoka ma swoją muzykę.

malg


axolotl

Jak juz sie Wam znudzi muza poważna, rock, pop czy czego tam słuchacie włączacie sobie kilka takich kawałków i znów dochodzicie do wniosku ze poprzednie gatunki nie są takie złe.

Lubię muzę różnorodna ale nadchodzi chwila znudzenia i wtedy odkrywam takie smaczki jak człek w tytule.   Btw. Gdyby nie radio trojka pewnie nie wiedziałbym o jego istnieniu.

paul_67

To ja już wolę posłuchać brzmienia ciszy :)

frywolny trucht

Szumu drzew, przewijanej taśmy...
;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


dino

Cytat: axolotl w Lipiec 14, 2018, 16:47Gdyby nie radio trojka pewnie nie wiedziałbym o jego istnieniu.

Gdyby nie puszczali takich kawałków to gałka do strojenia w moim starym amplitunerze Kenwoda  pewnie by się przykleiła na stałe a tak czasami przestrajam bo jak się nakręcą to nie daje rady. Jeden kawałek OK ale więcej...

gratefullde

Ojej, własnie pokusiłem się i włączyłem... Nawet trudno mi się do tego odnieść, bo przerwałem odsłuch płyty Charliego Hadena/Egberto Gismonti... no i zrobiła się przepaść...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

dino

Przynajmniej nam kolega poszerzył horyzonty muzyczne  ;D
Siedzą na forum stare dziadki i pitolą o klasyce i Jazzie  8)

gratefullde

Ha, to prawda... trzeba podziękować zatem :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Cytat: dino w Lipiec 14, 2018, 20:14stare dziadki

Pryki. Co prawda jazz i muzyka poważna nie są w moim głównym kręgu zainteresowań... ale tak, jestem prykiem :)
Z drugiej strony, jakbym zarzucił hasło: Odkryłem This Mortail Coil, powinienem się dziwić, że nie przypasi każdemu? Nikomu?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 14, 2018, 20:38
Cytat: dino w Lipiec 14, 2018, 20:14stare dziadki

Pryki. Co prawda jazz i muzyka poważna nie są w moim głównym kręgu zainteresowań... ale tak, jestem prykiem :)
Z drugiej strony, jakbym zarzucił hasło: Odkryłem This Mortail Coil, powinienem się dziwić, że nie przypasi każdemu? Nikomu?


No jeśli by nikomu to warto się zdziwić... Tak jak o tytułowym bohaterze nikt nie pieje z zachwytu, to chyba nie trafiło w gusta...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102


dino

Syrenki w wersji "mortalnej" mi się podobają. I jakoś nie widzę związku z tytułowym artystą.

rudy-102


axolotl

Sadze, ze temat zostal wyczerpany, a raczej wysmiany wiec prosze o zamkniecie watku. ;)

rudy-102

Mam nadzieję, że się nie obraziłeś na nas staruchów. :)

rudy-102

P.S.
Wątek możesz sam zamknąć. Jesteś jego autorem.
Dolny, lewy narożnik.

elem

Myśle, że opinie są zbyt surowe. Faktycznie, z soundclouda źle się tego słucha.
Najnowszy ruchomy obrazek opublikowany na YT jest całkiem przyzwoity. Trochę przypomina mi dokonania Beastie Boys.
Odrobinę cięższy, rockowy aranż i byłaby "White Magic", stare pryki byłyby zadowolone  ;)  Ale i tak jest nieźle. Okazuje się, że artysta jest mało popularny, liczba wyświetleń słabiutka.

https://www.youtube.com/watch?v=j3_WuuWJ1hw
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe