Co to za sprzet w domu Agnieszki Chylinskiej?

Zaczęty przez jimmi, Wrzesień 02, 2018, 10:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

malg



jimmi

Cytat: gratefullde w Wrzesień 08, 2018, 11:55Ja mam tylko uwagę co do repertuaru.. AMJ to muzyka bardzo kiepska i nie wciągająca... Ja wiem, że ona chciała by być Jasnorzewską muzyki polskiej ale jej nie wychodzi... Nie ta klasa i nie ta niestety wrazliwość z której Anna Maria ponoć słynie... nie wiem zatem w czym rzecz... tzn wiem... ta kobieta nie ma w sobie krzty żaru i emocji, które potrafiła by mi przekazać. Na jej płytach świetnie robią to muzycy towarzyszący ale Anna jest niezłomna... pseudoeteryczność i uduchowienie przesadne wpływają źle na odbiór jej muzy. Oczywiście moim zdaniem.

A ja myslalem, ze jestem jedyny w tym kraju, ktory tak uwaza... Mylilem sie :)
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

jimmi

Cytat: Bartolo w Wrzesień 10, 2018, 18:37Wszystkie...   

Chuck Norris tez!
Skoro juz o nim wspomnialem, to zapytam was: ile pompek zrobi Chuck Norris?
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

tomekkk1

Cytat: jimmi w Wrzesień 11, 2018, 23:01
Cytat: Bartolo w Wrzesień 10, 2018, 18:37Wszystkie...   

Chuck Norris tez!
Skoro juz o nim wspomnialem, to zapytam was: ile pompek zrobi Chuck Norris?


Podałeś odpowiedź, zanim podałeś pytanie - dziwne  :P

vasa

Cytat: tomekkk1 w Wrzesień 11, 2018, 23:09
Cytat: jimmi w Wrzesień 11, 2018, 23:01
Cytat: Bartolo w Wrzesień 10, 2018, 18:37Wszystkie...   

Chuck Norris tez!
Skoro juz o nim wspomnialem, to zapytam was: ile pompek zrobi Chuck Norris?


Podałeś odpowiedź, zanim podałeś pytanie - dziwne  [emoji14]
.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jimmi

Cytat: tomekkk1 w Wrzesień 11, 2018, 23:09Podałeś odpowiedź, zanim podałeś pytanie - dziwne 
Bo to forma pytania retorycznego :P
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

tomekkk1

Cytat: jimmi w Wrzesień 11, 2018, 23:19
Bo to forma pytania retorycznego :P

W takim razie muszę się zreFORMować ;D

malg