Katalogowanie zbiorów na półkach

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 25, 2014, 19:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Księgowy

Płyty CD podzial: moje, nasze ( ukochanoa połwka może słuchać ) , muzyka poważna ( też moje) 1000, 300, 300,
Czarne płyty : wszystko moje  :o według spisu z 2014 mam 12 metrów bieżących, ( to jest jednostka miary płyt winylowych  :o 0 )
Nie trzymam płyt alfabetycznie. Mam pólki : wielcy gitarzyści, gigancji hard rocka, polski jazz, wszyscy powini mieć, lata 80, ...
Mam to poukładane według ... :o, Ponad 2000, raz dałem dudy ( przepraszam prezydenta ) i mam podwójną płytę Doors. 
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

vasa

Cytat: Księgowy w Listopad 27, 2015, 23:50mam 12 metrów bieżących, ( to jest jednostka miary płyt winylowych)
Szacun.
Też już używam tej jednostki ale daleko mi do Ciebie. A największy problem mam z tym że na obecnym etapie na liście chciejskiej jest jakieś 50 pozycji.
I co potem, Panowie? Co potem :o  :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41


wojtek41


Księgowy

Super, .... mam kupić kawalwrkę na płyty.... Kupilem specialnie taką teczką do pracy ze nie widać jak wnoszę do mieszkania płyty. Pózniej nocą, potajemnie dostawiam..... i kur..wa metry są coraz większe u mnie mają juz tak z 150 cm.  8)
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

miniabyr

Cytat: wojtek41 w Listopad 28, 2015, 00:06
Na metr, przyjmujemy 100 plyt ?
Hi hi zmusiliście mnie aby wziąć miarkę  i mierzyć.  Ja mam 6 półek x1,5 metra ,wychodzi 9 metrów winyli. Ciężko jest powiedzieć ile wchodzi winyli na metr,bo grubośc okładek jest różna. Jutro policzę i będzie jakaś średnia.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Mnie troche zadziwia to "potajemne" jak rozumiem wnoszenie plyt. Duza czesc z nas tak robi...Choc musze przyznac, mnie to jest obce.  :) Dlatego mnie to dziwi..)

Księgowy

W momencie kiedy druga strona ma już dość, i uważa że ........ Trzeba iść do lasu, do partyzantki ...
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

wojtek41

Cytat: miniabyr w Listopad 28, 2015, 00:17Hi hi zmusiliście mnie aby wziąć miarkę  i mierzyć.
Tak spojrzalem za siebie, i mysle, ze nasz metr ma pewnie okolo 200 plyt...) 

wojtek41

Cytat: Księgowy w Listopad 28, 2015, 00:22W momencie kiedy druga strona ma już dość, i uważa że ........ Trzeba iść do lasu, do partyzantki ...
Kazdy kombinuje jak moze )  Przewaznie nigdy po jednej nie kupuje (nie liczac poczty). Prawie zawsze wchodze z solidna paka plyt.  :)

Księgowy

 ::) trzeba nosić raz lewą, raz prawa...
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

wojtek41

Trzeba doliczyc szpule, kasety i szelaki ?  :)

Księgowy

Szpule wyrzuciłem 1991, 1992 ?? ( kur.. a) Szelaki mam może 10, ... ale niestety kaset pewnie z 500, ( w piwnicy,   ... pierwsze demo VEDERA MOŻE 1 MOZE 2 SZTUKI............ :o :o :o moje dzieci to jednak miały fajnego tatę,  :o :o
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

wojtek41


paul_67

Moja teściowa obmyśla jak mnie wykurzyć z pokoju odsłuchowego wraz ze śmieciami.Nie może gadzina na to patrzeć.Będę musiał ją odstrzelić bo bardzo nie lubię jak ktoś krytykuje moje hobby!

Księgowy

Od jutra znowu biegam, ... tak jak mi powiedział, barzdo miły lekarz ... widział,pan grubego alkocholika, nie ... co oni piją ... wódkę itd ( nie wolno bić piwa ...-0) Po biegu wszystko wolno, nawet katalogować.
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

wojtek41

Pawel. Wyrazy wspolczucia. Tez tak kiedys mialem....

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

vasa

Cytat: wojtek41 w Listopad 28, 2015, 00:51Wyrazy wspolczucia. Tez tak kiedys mialem....
Czas przeszły sugeruje że problem solved :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Coz...Nic smiesznego...Noge jej ucieli  :o  Problem zniknal samoczynnie. Wspolczuje, ale nie powiem abym sie zbytnio martwil.... :o
Choc wspolczuje....szczerze...

vasa

Cytat: wojtek41 w Listopad 28, 2015, 00:59Coz...Nic smiesznego...
Fuck.
Wszystkie komentarze które mi przychodzą do głowy są głupie :-\
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Powiedzcie co za cholery, nie odróżnią wzmacniacza od odtwarzacza,ale problem mają...I  do tego te czarne płyty przecież tego już nikt nie kupuje oprócz mojego zięcia! :)

wojtek41

U mnie dzieki Bogu, jej corka, madrzejsza od matki  :D

frywolny trucht

Kiedyś. Dawno temu. Byliśmy piękni i młodzi i zaszaleliśmy. Ja wybrałem amplituner. Przyszła żona kolumny. Po wielu odsłuchach tak zrobiła. Wybrała Esa Ostinato w jakim ujowym fornirze brzozowym, z wielką plamą na bocznych ściankach. Kiedyś mnie odwiedził kolega i stwierdził: O! Fajne- sam robiłeś? Pochwaliłem się przyszłej żonie- pół żartem, pół serio, a ona się przejęła i na drugi dzień postawiła po wielkiej paprotce na każdą kolumnę. Do dziś pamiętam jak uderzyłem w sufit wyskoczywszy z butów.

Baby są jakieś inne.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93