Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41


wojtek41

Czekajac na odpowiedz Andrzeja (  ;) ) cos okolo bluesowego... 8)


gratefullde

Seria znakomitych koncertów.  Jak ktoś lubi Muła to trzeba to mieć.  Powinno stać obok Mullenium oczywicie oraz Live With A Little Help From Our Friends.
Dzwiekowo to może żadna rewelacja ale wszystko słychać :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

#53
Polecam serdecznie koncert: All My Friends - Celebrating the Songs and Voice of Gregg Allman
Dla miłośników Gregga, ABB, Bluesa i ogólnie dobrej muzyki, rzecz obowiązkowa.




Jest wydanie 2 x cd + DVD  :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

To trza mula kupic i w zagrodzie postawic - ) Teraz robie przymiarki do tego wydania. Jak sie spodoba - wezme  8)


wojtek41

#55
Troche pieknej muzyki na wieczor...)
Bylo na lp..?




wojtek41

Andrzej, All My Friends - zwala z nog. Moze kiedys wydadza na winylu...Ale, trzeba sie cieszyc z tego co jest -)


gratefullde

Zwala zwala, slucham i slucham i nasluchac sie nie mogę :)
Tribute to ABB też trzeba mieć,  a jest na vinylu? Muszę poszukać.
Tego SRV nie mam ale już chcę mieć :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


wojtek41

 Cala plyta na rownym, bardzo dobrym poziomie. Troche mniej bluesowo, ale fajny jam band  8)
Jest na lp -)




wojtek41

 Cortez the Killer x 2  8)




wojtek41


wojtek41


wojtek41


wojtek41

#64
Na dobranoc, bardzo ladna plyta... 8)
Snowy White & the White Flames - Realistic
Ta kapitalna gitara...


wojtek41


wojtek41

Do urlopu pozostalo kilka dnie. Jednak mam juz wolne i ten czas przeznaczylem dla muzyki. No moze nie w calosci, ale w  znacznej czesci -)

The Snowy White Blues Project - In Our Time... Live.  Z tasmy szpulowej...Kapitalne...  8)



wojtek41

Chyba malo u nas znana. Mialem okazje widziec koncert. Ogrom scenicznej energii. Ogien !!!  8)



wojtek41

#68
Ta dziewczyna na koncertach tez niezle wymiata... 8)



Chyba zaraz zapuszcze ta plyte...




wojtek41

Widac, ze swoja dziewczyna. Lubi to co my... 8)



To jeszcze druga i ostatnia plyta.


frywolny trucht


wojtek41


wojtek41


wojtek41


Wireless

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 03, 2014, 13:07
Nowa plyta !!!   8)


A właśnie ją wziąłem i zakupiłem na winylu. Warta polecenia realizacja. Mankament : płyta zawiera kod do ściągnięcia mp3 - ściągnęło mi uwalonego zipa, brak możliwości powtórnego ściągnięcia :)
Pozdrawiam, Wireless