Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

No jest na pewno leszą wkladką niż AT 95  :) . No ale kto zaczyna od  ADF  ;) . Wg mnie kupno ADF musi być świadomym wyborem . A ten goldring jest za słaby do tego gramofonu .

marekw 76

Plinta wygląda mi na lakierowaną, więc 4500.
Tysiak w kieszeni + wkładka (na wszelki wypadek lepsza taka niż zadna), według mnie warto przemyśleć. A poza Alle może i taniej...
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

No w sumie może i warto


Melepeta

Ten drugi nie jest Audio Limited Green Line Verus :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.


Melepeta

No jakże? Przecież wyraźnie ,,pisze" :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

rudy-102

Cytat: Melepeta w Marzec 18, 2018, 13:38Audio Limited Green Line Verus
Przecież czegoś takiego nie ma.

Jakub

Za zdjęcie w zielonym pudełku trzeba zapłacić. Nie ma to tamto.  ;D ;D ;D

tomekkk1

#2761
Proponuję puścić zgłoszenie do Alledrogo, jeśli zgłosi kilka osób nie zbagatelizują tego. Ja zgłosiłem, nie cierpię takich "cfaniaczków"...

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

To jest jak z kobietą jeden woli blondi a drugi łyse.  :) Każdy ma swoje uszy i chce słyszeć to co mu się podoba a nie innym. W oryginale też mi nie za bardzo podobały. Po modzie już lepiej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

McGyver

Miałem w domu i po modzie. Też mi się nie podobało, ale faktycznie nieco mniej mi się nie podobało.

daris666

#2766
DAC w tym NADzie jest bardzo słaby. Zrobiony tak na doczepkę.

Sama oferta jednak jest dobra.

GregWatson

Potwierdzam. W 356Bee można było zainstalować jako moduł albo DACa (teraz jest już wersja 2.0 poprzednia rzecz jasna gorsza oraz pre).
Pre to dopiero była lipa na poziomie najsłabszych jakie były na rynku. Ale jak na początek to wersja 2.0 może być nie jest to rewelacja ale jakaś namiastka do czegoś lepszego.
Trochę tego i trochę tamtego też.

EmilioE

ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

tomasz_pianista

Nie ktoś, tylko cwaniak, co sprzedaje szrot i każdy gramofon wystawia po kilka razy na licytację.
Grupa ratowania poziomu.

Piterski

Cytat: tomasz_pianista w Marzec 25, 2018, 14:41
Nie ktoś, tylko cwaniak, co sprzedaje szrot i każdy gramofon wystawia po kilka razy na licytację.
Tomaszu, masz z nim jakieś przykre doświadczenia?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Michał

Piterski co tam za klocek w KAiMie rozkminialiście a który został ocenzurowany?

Piterski

Wpis "Ocenzurowany" pojawił się dla zabawy i jako szpileczka dla dystrybutora.
Jacek, który tacha te sprzęty, byśmy mieli się nad czym "pastwić" powiedział, że dystrybutor nie chce byśmy o nim pisali.
W związku z tym nie mogę powiedzieć co to był za wzmacniacz za około 50 tyś.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Michał


malg

miom zdaniem priv tez jest zabroniony  ::)