denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Ja sobie dziś na słuchawkach go słucham. Jest bardzo super. Z przyjemnością "okurzam" płyty CD bo brzmią świetnie. Ciekawe czy jakąś różnicę wyłapie po tuningu wykonanym przez Ondreja. Mam nadzieję, że nie bo to będzie oznaczać iż cos się popsuło ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Kupiłem Linna Majika DS  ;D
T+A nie będzie mi już potrzebny. Po co trzymać taką krowę? Z jego CD nie będę już korzystał więc dbając o miejsce na ołtarzyku zamieniam go na DSa. Poręczniejszy  ;D Będzie grał ze sprawdzonym dackiem AN.

MAC

Wszystkie Denony w kraju wykupione a ta jedna menda, naciągacz jak wisiał tak wisi
Żeby żaden się nie odważył go od niego kupić. Niech se wisi dalej

http://allegro.pl/hi-fi-denon-dvd-3910-i6520067371.html

gratefullde

Gość jest niereformowalny, oferowałem 600 zł a on podbił do tej chorej ceny na allegro.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Czyta Nas to wie co w audio piszczy :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41


wojtek41

 :)

gratefullde

Witaj, chyba też nas czytasz ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:10
Czasami  ;D

Jesteś już w amoku po pierwszych odsłuchach czy nabierasz do nas dystansu ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Pierwsze wrażenia pozytywne... :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:12Pierwsze wrażenia pozytywne...

Całe szczęście. Oby drugie nie było gorsze ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jak by coś nie teges, to prawie nówka sztuka  ;)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:15
Jak by coś nie teges, to prawie nówka sztuka  ;)


To tylko się cieszyć :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

Cytat: masza w Wrzesień 27, 2016, 19:10
Wszystkie Denony w kraju wykupione a ta jedna menda, naciągacz jak wisiał tak wisi
Żeby żaden się nie odważył go od niego kupić. Niech se wisi dalej

http://allegro.pl/hi-fi-denon-dvd-3910-i6520067371.html

Ja tam omijam takich typków szerokim łukiem nawet jak się przekonam do Denonka i będę chciał go kupić to wole poszukać innego nawet jak nie będzie tańszy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Piterski

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:15
Jak by coś nie teges, to prawie nówka sztuka  ;)

Czarny czy srebrny?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wojtek41


malg

to ze spotkania u Kawosza
to tylko ja go nie mam
Kupić ? -no nie tego z alle

gratefullde

Cytat: malg w Wrzesień 27, 2016, 21:19Kupić ? -no nie tego z alle

Tego z alle nie wolno, to sprawa honoru, a honor u nas najważniejszy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

toć wiem - napisałem - nie ruszę  :D

vasa

Ani ja :D

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

malg

ale może bym zadzwonił do gocia i podpuścił ze mogę dać 3 stówki,
bo to kiepski sprzęt i w ogóle .... to moze sie przestraszy

jamówię


wojtek41

Mnie kosztował około 700. Tyle, że odbiór osobisty bo kilka ulic dalej i spokojne sprawdzenie czy wszystko jest ok )

malg

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:30
Mnie kosztował około 700. Tyle, że odbiór osobisty bo kilka ulic dalej i spokojne sprawdzenie czy wszystko jest ok )
a nie ma tam jeszcze jednego do kupienia