denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41


kawosz

Cytat: malg w Wrzesień 27, 2016, 21:28ale może bym zadzwonił do gocia i podpuścił ze mogę dać 3 stówki,
bo to kiepski sprzęt i w ogóle .... to moze sie przestraszy
Problem z nim jest taki że wie co ma . Ja dzwoniłem jak go miał na olx . Tylko tam był za 660 zł a tu sobie 880 życzy . Jak sprawny to wart tej kasy . Zadzwoń i zaproponuj mu cenę z olx

malg

wystawił go też na olx-sie za 880 zł
https://www.olx.pl/oferta/denon-dvd-3910-CID99-IDg2lfH.html#3a12f94aab

takze, tez nie brać - honorowo

merlin1973

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:30Mnie kosztował około 700. Tyle, że odbiór osobisty bo kilka ulic dalej i spokojne sprawdzenie czy wszystko jest ok )
to ten w kartonie na foto ?
Pozdrawiam S.CH.

malg

Cytat: kawosz w Wrzesień 27, 2016, 21:32
... Jak sprawny to wart tej kasy . Zadzwoń i zaproponuj mu cenę z olx

nie chodzi o wartosc tylko o honor !!! ;)

wojtek41


merlin1973

No to Ci się naprawdę udało :o
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Ktoś napisał, że u niego się gramofon, po zakupie Denonka, kurzy. No ja swojego też od soboty nie uruchomiłem. Może jak płyty od Tomka przyjdą to wreszcie coś na talerz wrzucę ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Nie no...Gramniak pozostanie nr 1  :D

MAC

Przyjechał drugi ale został nierozpakowany w robocie.
Musiałem wyjść na chwilkę i nie wróciłem  ;)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 27, 2016, 21:43Gramniak pozostanie nr 1 

Jasne, że tak, jednak z Danonka przyjemnie się słucha :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

Nie pchajta sie tak. Ja też by chciał popróbować :-)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

maciek1

U mnie też w grudniu tak było - gramofon przez kilka dni odpoczywał:) Ale minęło:))) Wczoraj co prawda posłuchałem sobie Caravan DVD-Audio robione przez Wilsona, więc można się było spodziewać... I nie zawiodłem się:) Pięknie to brzmi. Tak przy okazji - nie lubi on wielu dvd+r czyli plusów. Z minusami raczej problemów nie ma. No i z mojej kolekcji nie toleruje dvd-audio Yes - Relayer:)) Po prostu burczy w napedzie tak głośno, że strach:) No, ale to tylko ta jedna płyta, może wada tłoczenia? Poza tym wszystko chodzi bombowo, choć wczytanie płyty to jednak chwila, ale spokojnie da się wytrzymać. Z jego powodu uzupełniłem kolekcję cd Oldfielda HDCD:) Za brakującą płytką Crisis naszukałem sie sporo:) Obsługa z pilota jak i z panelu wzorowa. No i dla każdego coś miłego: jak ktoś lubi choinki to wyświetlacz wymarzony:)) Ale można na szczęście go wyłączyć (ja lubię choinki po tych minimalistycznych odtwarzaczach). Pomimo, że brzmi pięknie, czegoś brakuje i ciągnie do winyla, oj ciągnie:))) Miłego słuchania!

gratefullde

To HDCD SACD mnie interesuje, przymierzam się do zakupu Coltranea w tym wydaniu. To piszesz, że warto?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Zabrakło / bo się zastanawiam jeszcze
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

O A Love Supreme na SACD pisze się że jest bardziej analogowe od lp ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

maciek1

Cytat: gratefullde w Wrzesień 28, 2016, 13:20O A Love Supreme na SACD pisze się że jest bardziej analogowe od lp ;)

Z tego co pamietam mam to SACD (o ile wyszło tylko jedno), więc sprawdzę po powrocie do domku.


gratefullde

Cytat: maciek1 w Wrzesień 28, 2016, 13:46
Cytat: gratefullde w Wrzesień 28, 2016, 13:20O A Love Supreme na SACD pisze się że jest bardziej analogowe od lp ;)

Z tego co pamietam mam to SACD (o ile wyszło tylko jedno), więc sprawdzę po powrocie do domku.
Dzięki :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

mam na LP :)  SACD można ściągnąc za 129 zł ale trochę to potrwa, jakieś 2 tygodnie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

To ja lp bym zanabyl :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9