Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

To może być fajna płyta na jesień. Wokalistom przygrywa trio Billa Charlapa, to dobrze wróży.
Bill i Tony robią klimat:

https://www.youtube.com/watch?v=Hb9awS1RRL4

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Cytat: cdt w Sierpień 11, 2018, 09:13Trzeba czekać do 14 września

Oj, super!
To będzie fantastyczna płyta!

Michał

Ja to już rzygam kralowymi i innymi divami. Taki mnie okres w życiu dopadł,bo to nie są kiepskie artystki,tylko co ja poradzę,że dziś najbardziej kręci mnie frytowe granie.
No i Coltrane ;)

LampowY

Coltrane jest dla mientczaków  ;D
Z niemocy wdepnąłem w Modeskiego  ;D ;D ;D

gratefullde

Cytat: jamówię w Sierpień 11, 2018, 15:45
Ja to już rzygam kralowymi i innymi divami. Taki mnie okres w życiu dopadł,bo to nie są kiepskie artystki,tylko co ja poradzę,że dziś najbardziej kręci mnie frytowe granie.
No i Coltrane ;)
Ja mniej więcej w tym tonie chciałem napisać [emoji4] Nie jesteśmy jeszcze takimi ramolami... znajdźcie w sobie ciut puncura, anarchistę czy coś... Odkryjmy coś świeżego muzycznie...
A dinozaury obszczekajmy, są dla tetrykow [emoji6][emoji4]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

O przepraszam... Danutę i Bennetta cenię sobie prawie jak tercet w sombrerach!  8)

cdt

Zawsze to mimo wszystko lepiej posłuchać Danki niż kabli czy wtyków  :P

LampowY

Cytat: cdt w Sierpień 11, 2018, 16:21
Zawsze to mimo wszystko lepiej posłuchać Danki niż kabli czy wtyków  :P
Wężykiem, wężykiem :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


cdt


cdt


cdt

Za tydzień prawdziwa uczta .

Adam Bałdych
18 sierpnia 2018, godzina 19:00, Rynek Starego Miasta, wstęp wolny

LampowY

#639
Tjaaa.... Już poszedłem  :(

Michał

#640
Darek wybacz,z rozpędu wywaliłem śmieci.
Darek jeszcze raz Cię przepraszam. Zauważyłem swój nick w tym gównie a ponieważ byłem w swoim blogu,to z automatu wykasowałem u Ciebie. Wybacz,to zwykły przypadek.

cdt

Cytat: LampowY w Sierpień 11, 2018, 21:36
Tjaaa.... Już poszedłem  :(
:( Jeszcze się nie raz trafi okazja . Zdrowie ważniejsze

LampowY

Niby 16go idę na zdjęcie tego jeb...go gipsu ale to nic chwilowo nie zmieni w kwestii mojej mobilności. Miesiąc rehabilitacji przede mną...  >:(

A mówią, że normalnie będę chodził dopiero na święta  >:( >:( >:(

Michał

Jak na 11 listopada,to jest git  ;D

vasa



Cytat: LampowY w Sierpień 12, 2018, 12:07
A mówią, że normalnie będę chodził
I na tym się skoncentruj.
Reszta to pierdoły.
Moja najdroższa w zeszłym roku była w analogiczej opresji a w tym wysłała swojemu ortopedzie pocztówki z Ałtaju [emoji3]



[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

Cytat: jamówię w Sierpień 12, 2018, 12:10
Jak na 11 listopada,to jest git  ;D
No aby na 11 nogi do marszu były gotowe [emoji3]

cdt

Coś w tym jest  ;D

cdt

69 lat kończy dziś

cdt

Wpadł dziś do mnie do pracy Mirek z wzorem obudowy . Na razie z MDF żebym ocenił czy mi sie podoba . Przy okazji wycyganiłem na próbę dwie lampeczki ECC 81 do Lectora . Mullardy ( M8162 England ) 
Zdecydowałem się na test mullarda bo na obecnych na ktorych gram ( Sylvania 12AT7 ) zaczeła mnie drażnić góra .
To nie jest mój pierwszy kontakt z Mullardem . W CDP 06T mi się nie sprawdziły wolałem inne . Za to w CDP 707 jak na razie mi się bardzo podoba . Mógł bym się co prawda przyczepić trochę do basu ale generalnie jest akceptowalny . Za to są bardzo melodyjne . Dawno się nie bawiłem podmianką lamp :) . Jutro wygrzebię z szuflady Telefunkeny i RTC  żeby sobie utrudnić decyzję na czym grać  ;D

cdt

Zycie i zmeczenie materiału zmusiło mnie do modernizacji pre liniowego . Nowe gniazda RCA z odpowiednim rozstawem . Rozstaw starych przyczynił sie do ich zniszczenia . Nowe to CMC .