Przedwzmacniacz phoho i liniowy - Nakamichi CA 7E

Zaczęty przez zukzukzuk, Kwiecień 12, 2019, 20:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jakub

Cytat: zukzukzuk w Maj 13, 2019, 14:18ądzę, że dość jasno opisałem powody wzrostu ceny urządzenia.
Paradoksalnie łatwiej sprzedać sprzęt niemodyfikowany. Oczywiście pierwszy argument do zbicia ceny będzie, że "potrzeba przeglądu, który kosztuje", a jak masz coś wymienione, to zaraz jest skowyt, że "grzebany". :)
Ale mimo wszystko chyba łatwiej sprzedać oryginał.


zukzukzuk

Cytat: Jakub w Maj 13, 2019, 15:12Paradoksalnie łatwiej sprzedać sprzęt niemodyfikowany. Oczywiście pierwszy argument do zbicia ceny będzie, że "potrzeba przeglądu, który kosztuje", a jak masz coś wymienione, to zaraz jest skowyt, że "grzebany".
Ale mimo wszystko chyba łatwiej sprzedać oryginał.

Powyższe, wszystkie argumenty odpadają. Oferowałem wszystkie możliwości (jak czytałeś zapewne). Łącznie z powrotem do orygiału dla zdecydowanego.
Jak się nie ma pojęcia o konkretach, to pozostaje jedynie skowyt i marudzenie... Typowo polskie podejście.
Posłuchać zapraszam, przywieźć swój sprzęt do porównania, a potem dyskutować co i jak. Oczywiste jest, że nie wszystkim taka prezentacją podobać się musi.

Pozdrawiam, szczególnie Adama:)

Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment.Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway?The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it.Differentiation by numbers is for those who do not.

Kangie

Wiem jaki dobra drabinka rezystorowa ma wpływ na dźwięk, zwłaszcza jak rezystory są starannie dobrane. Powrotu do zwykłego potencjometru zazwyczaj nie ma.
Jacek, powodzenia w sprzedaży.

zukzukzuk

Dzięki:)
Zapraszam oczywiście, jeśli tylko się doczekam...
Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment.Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway?The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it.Differentiation by numbers is for those who do not.