Konkurs ph "Prawda czy fałsz"

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 02, 2014, 09:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

#50
Gratuluje, nie pomyslałem o tych paniach. Muzyka lekka ,łatwa i przyjemna.  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Są jakieś inne wytyczne z góry odnośnie konkursów ? czy lecieć dalej ? Ktoś ma jakieś pomysły inne ? Czekam na sugestie.

Jeśli chodzi o mnie to następny konkurs byłby ph. "Kapitan Sowa na tropie".
Generalnie postaram się podać różne tropy: słowo, obraz, muzyka czy tekst, film i co mi tam jeszcze do łba przyjdzie. A Wy jak zawsze: węch, szkiełko, oko i uszy oraz trochę szarych komórek.

Chyba, że są inne pomysły?
Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtko9m

 :) :) :) dzięki
Jakoś mnie tak dziś olśniło

Greg jestem pod wrażeniem, z tygodnia na tydzień podnosisz poprzeczkę :)

Two-FacedGirl

GRATULACJE :)

Piekielnie trudne było
Pozdrawiam

il cattivo

Tak nawiasem - może byśmy ufundowali jakąś nagrodę dla Autora konkursów za kreatywność?
Szacunek, GregWatson!

Waluch

Cytat: il cattivo w Sierpień 08, 2014, 21:02Tak nawiasem - może byśmy ufundowali jakąś nagrodę dla Autora konkursów za kreatywność?
Szacunek, GregWatson!

Jestem ZA

GregWatson

Eeeeetaaamm, mam trochę czasu to coś tam knuję. Ale dzięki za wsparcie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

Gdzieś tam doszedłem do informacji, że stacjonujesz w okolicach Dolnego Śląska. Może bywasz czasem w Opolu, przynajmniej mógłbym wręczyć Ci podwójną wejściówkę do opolskiego kina? Tak w ramach relaksu między opracowywaniem kolejnych zagadek ;)

merlin1973

 ;)To gdybyś się kiedyś znalazł w Dortmundzie,  z przyjemnoscią pokazałbym Ci komisy  z płytami winylowymi.   ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

kangie

Cytat: wojtko9m w Sierpień 08, 2014, 18:53
Baccara
Gratulacje! :-)
Konkursy coraz trudniejsze. Greg nabral pędu (dla nietechnicznych: iloczyn masy i predkosci) i teraz ciezko go zatrzymac ;-)

GregWatson

Dzięki Wam serdecznie za zaproszenia. W Opolu byłem ze 3 razy (ładne miasto) ze 180 km w jedną stronę (Legnica city) a w Dortmundzie nie byłem co prawda ale piwo takie piłem ale za to byłem obok w Wuppertalu bo Legnica współpracuje z tym miastem i w jakieś miejskiej delegacji byłem kilka dni (jechałem tą kolejką nad miastem zaprojektowaną przez Eiffla - wrażenie robi). Tam jest duże skupisko rodaków zresztą.

Nęcące zaproszenia - może kiedyś.
Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Fajnie jest mieć takich znajomych w różnych częściach globu. A u mnie w MM nawet płyt nie sprzedają :(
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

#61
Gratuluję zwycięzcy. Z puli  do następnego konkursu znika wydawnictwo Blue Note.

Uff. Dzisiejszej nocy wróciliśmy z UK. Antwerpia i okolice Duisburga dały w kość, oj dały. Imponujące korki...

E, tam Londyn. Najlepszy sklep z winylami, szczególnie gdy idzie o ceny i rock lat 60-70, znajduje się w nadmorskiej pipidówie Herne Bay:


http://www.bsidethecside.co.uk/

GregWatson

Fajna wstawka na ścianie wewnątrz sklepu z Floydami. Pewnie coś przybyło na domowe półki  ;)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to robimy porządki. Zamykamy wątek i chowamy do kuferka.
Trochę tego i trochę tamtego też.