Konkurs ekspresowy.

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 26, 2014, 12:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Podpowiedź zda się lakoniczna ;)

Jeden z największych przebojów, tej 45 letniej wokalistki,  w 1989 r. utrzymywał się na liście przebojów trójki 22 tygodnie. Nawiązuje w swej treści do miłości, niezależności i łamania schematów i wzorów zachowań ludzkich.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

elem

znam taką jedną londyńską Tamil-Faced Girl, ale to byłoby za proste

btw - gdzie się podziewa TFG?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Merlin, brawo :))))))))))))))))))))
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Can you imagine when this race is won?
Dzięki -bardzo proste, listę Trójki mam opanowaną ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

elem

No, jak zwykle, lata 80-te i Merlin znów debeściak :)

A na dodatek TT w Niemcach urodzona.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Chcę tylko Wam napisać jakim problemem było dla mnie stworzenie zagadki. Ja nie słucham radia, list przebojów, nie ogladam tv. Słucham starego jazzu i rocka przedpotopowego rownież. A tu miałem stworzyć zagadke dla Was, ktorzy jesteście otrzaskani z tym wszystkim o czym ja nie mam pojęcia.
Dla Merlina szczegolne ukłony, podziwiam wiedzę i doceniam zaangazowanie. Zdecydowanie wiedziałem, że to Ty zgadniesz :) Gratulacje :)

A ja jednak wolę zgadywać ale tu postaram się już nie zgadnąć, nie będe musiał wymyslać ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Dokładnie  w Münster, 50km ode mnie.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Czyli tę edycję konkursu wygrał...


Merlin1973                   Merlin1973                  Merlin1973                   Merlin1973                   Merlin1973                   Merlin1973
KAT ma być, prawda??

merlin1973

Tak, dzięki za zabawę , trochę się doszkoliłem, muszę teraz odpocząc ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

jajacek1410

#460
Brawooo!
Gratulacje :)


ps. Tanita ma wzorcowo nagrane płyty. Warto mieć. Kosztują grosze, a przyjemność posłuchania duża i do testowania sprzętu przydatne. polecam.


Merlin, jeszcze raz gratulacje, a i dla Dwulicowej szacun - walczyła dzielnie jak Lara Croft :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Two-FacedGirl

Cytat: jajacek1410 w Listopad 25, 2014, 20:48

Merlin, jeszcze raz gratulacje, a i dla Dwulicowej szacun - walczyła dzielnie jak Lara Croft :)
Hihi, dzięki, robiłam co mogłam, ale Merlin był bezkonkurencyjny :). GRATULACJE MERLIN
Pozdrawiam

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Listopad 25, 2014, 20:03
btw - gdzie się podziewa TFG?
Zachciało mi się na stare lata :) usystematyzować w końcu swoją znajomość angielskiego tak więc we wtorki i czwartki mam pogaduchy z native speaker :)

Pozdrawiam

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Listopad 25, 2014, 21:39
Cytat: Two-FacedGirl w Listopad 25, 2014, 21:31native speaker

gadasz z głośnikiem? aktywnym?


Na szczęście nie ?,
native speaker- osoba posługująca się danym językiem jako językiem ojczystym, w moim przypadku konwersacje prowadzi rodowity Anglik.
Pozdrawiam

elem

Zanim Frywolny zamknie pierwszą odsłonę  wieczornego expresu pozwole sobie na przedstawienie londyńskiej Tamilki, która przyszła mi do głowy:


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Ten EXPRES dokładnie trwał miesiąc  ;) puki jeszcze można pozwolę sobie na prezentację PAŃ które nie weszły do gry ale były brane pod uwagę :)
Belinda.Carlisle.


Anne Clark.


Sarah Brightman.



Jeszcze raz wszystkim dziekuje ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Płyta dotarła:) wielkie dzięki:)
ps.Mikołaj w tym roku jakoś szybciej chodzi ??? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.