Kind Of Blue - ponad czasem

Zaczęty przez gratefullde, Grudzień 09, 2015, 15:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC




gratefullde

Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 11:52
Classic Records miażdży MOFI ;D

Tak jest :) To rewelacyjne tłoczenie: posiadam ;D

A teraz kupię sobie to co ma masza, u Koszura zresztą ofkors ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


Piterski

#130
Może wyjdę na ignoranta, ale Koszur to ten co prowadzi internetowy sklep Club CD?

Michał daj mi link gdzie można kupić to wydanie na winylu.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: masza w Luty 02, 2018, 13:58
Cytat: gratefullde w Luty 02, 2018, 13:53A teraz kupię sobie to co ma masza
CD czy LP?


CD gdyż ponieważ na tym cyfrowym nośniku posiadam tylko jakieś zwykłe, badziewne wydanie. Jakoś nigdy nie myślałem o tym by KoB słuchać z cyfry ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

To poczekaj do wieczora jak się doczłapię do domu i osłuchamy czy to faktycznie zbliża się do analogu.

gratefullde

Cytat: masza w Luty 02, 2018, 14:04
To poczekaj do wieczora jak się doczłapię do domu i osłuchamy czy to faktycznie zbliża się do analogu.
Oczywiście, tylko odsluchaj przed 20:00 proszę [emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Cytat: Piterski w Luty 02, 2018, 13:58
Może wyjdę na ignoranta, ale Koszur to ten co prowadzi internetowy sklep Club CD?

Michał daj mi link gdzie można kupić to wydanie na winylu.

Piotrze, to chyba ciężko będzie teraz kupić

http://store.acousticsounds.com/d/8027/Miles_Davis-Kind_of_Blue-200_Gram_Vinyl_Record
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: Piterski w Luty 02, 2018, 13:58Koszur to ten co prowadzi internetowy sklep Club CD?
Tak

Piterski

Wielokrotnie gdzieś tam mi ta płyta przechodziła przed oczami ale nigdy nie wiedziałem jak zidentyfikować to nagranie, które warto kupić. Chodzi mi o jakiś kod na obwolucie, dlatego dotychczas żadnej nie kupiłem.

Mam stare wydanie CD i czekam na wrażenia Maszy bo może je sobie je zamówię.
Winyla będę szukał.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

MAC

Nie wiem jak gra Classic Records ale za rozsądną cenę kupisz dwupłytowe wydanie MOFI, które jak ich wszystkie wydania jest obłędne.
A o zjadaniu na śniadanie i walcowaniu jednego przez drugie to przemilczę bo za dużo już słyszałem. MOFI jest b. dobre jak za to ile kosztuje. Wystarczająco dobre.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

MAC


Piterski

Dzięki. To może zacznę od tego, zobaczę ile będzie w tym miesiącu kasy do dyspozycji.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Michał

Piotrek KoB z Classic Record to chyba tylko na Discogs,inaczej nie do dostania
Maciek naprawdę różnica jest spora. Dlatego kupić tą płytę w normalnych pieniadzach trudno.

MAC

Szczerze to z przyjemnością bym przytulił wydanie Fantany z 1960r  ::)


MAC

Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 15:14
Maciek naprawdę różnica jest spora.
Pewnie tak ale czy ten master będzie prawdziwy czy napompowany jak Stockfisch?
MOFI wali prosto, praktycznie 1:1 z master tape ( tak jak powyższe tłoczenie z Fontany).

Jakub

Ja swój egzemplarz MoFi kupiłem za 49 duliarów.

To w ogóle jest jeszcze w dystrybucji? To co mam to jest limitowane i numerowane wydanie.

MAC

#146
Obecne jest chyba z 2015 r ale głowy nie dam i to właśnie to limitowane i numerowane.
I też jest już Out of Stock więc jak ktoś nosi się z zamiarem to radzę szybko brać bo zraz zostaną same takie oferty jak tą co wkleiłem od Niemca z eBaya  :o

http://www.mofi.com/product-p/mfsl45-011.htm

wojtek41

Cytat: masza w Luty 02, 2018, 15:22Szczerze to z przyjemnością bym przytulił wydanie Fantany z 1960r 
Aha  :)
Wpadnij to posłuchamy  :D


MAC

#148
Zadzieram kiece i lecę. Daj mi godzinkę  ;D
I jak to gra?

Czekaj... pisze, że oryginał był UK a na Twojej widzę NL  :o
https://www.discogs.com/Miles-Davis-Kind-Of-Blue/release/6777493


Grzeję lampy i posłucham tego K2HD

wojtek41

Tylko fryz zrób  ;D
Jak gra ? Prawdziwie  :)  Jak zechcesz to posłuchasz jeszcze oryginału Fonatany w mono.  ;)