Konkurs ph."Teleturniej - Skojarzenia"

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 16, 2014, 10:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Gratulacje!

Greg, może teraz coś łatwiejszego? ;)

Waluch

daj coś jeszcze trudniejszego :)
trzeba ćwiczyć mózg na starość ;)

frywolny trucht

Kangie nic się nie martw. Są plany by jesienią powtórzyć konkurs o gramofonach. Na pewno wygrasz, masz chody przecież u admina :)

Sąsiadom na AC też spodobał się pomysł z konkursami  ;D Dobrze, dobrze...
Bo to w sumie śmieszne, że na takim tłustym forum jak AS prędzej "w ryj" dostaniesz od niezrównoważonego moderatora jak nagrodę wygrasz.

kangie

Cytat: frywolny trucht w Sierpień 21, 2014, 11:25
Kangie nic się nie martw. Są plany by jesienią powtórzyć konkurs o gramofonach. Na pewno wygrasz, masz chody przecież u admina :)
Niby tak, ale co ja tam wiem o analogu? Pierwszy lepszy moderator z AS wie więcej ode mnie. Ja przecież ineresuję się sprzętem od 2,5 roku, czyli tyle co nic.

Cytat: frywolny trucht w Sierpień 21, 2014, 11:25
Sąsiadom na AC też spodobał się pomysł z konkursami  ;D Dobrze, dobrze...
Bo to w sumie śmieszne, że na takim tłustym forum jak AS prędzej "w ryj" dostaniesz od niezrównoważonego moderatora jak nagrodę wygrasz.
Bo to są uroki korporacji i braku kompetencji w tak wielkim motłochu. Choć z drugiej strony udzielających się na AS jest mała garstka ludzi. 50? 100 osób? Nie ma to jak w maleńkiej firmie, gdzie szef zauważy i doceni i jeszcze nowe płyty do domu wyśle :) :) :)

frywolny trucht

Świetnie opisałeś Pro-Jecta, na pewno równie pięknie opiszesz Fryderyka (to Fryderyk, dobrze pamiętam?). Bo go posiadasz, bo masz porówanie z Pro-Jectem i nic więcej nie trzeba. Się krygujecie jak panienki na wydaniu :)


kangie

Daniela. Mam Daniela. Ale o Danielu pięknie napisał Sławek (4321).

frywolny trucht

#31
Rzeczywiście. Zupełnie mi umknął wątek 4321, w sensie skojarzenia go z konkursem.  Ale mi głupio  :-[

To nie, że zaraz Twój  opis = dyskwalifikacja. To by było bez sensu- spokojnie można 10 razy napisać o tym gramofonie. Przecież każdy ma troszkę inną wrażliwość, inne doświadczenia, inne zdolności grafomańskie.


GregWatson

W niedzielę zapraszam na nowy konkurs ph. "Literki i słówka"

Zabawa prosta prawie jak z przedszkola, polegająca  na zgromadzonych w trakcie trwania konkursu podpowiedziach w postaci wyrazu bądź wyrazów oraz literek odgadnąć nazwę zespołu. Zasady jak zwykle - tylko raz dziennie każdy może podać swoją odpowiedź. Jutro szczegóły ok godz. 18.oo i zaczynamy zabawę.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No i tradycyjnie zamykamy wątek celem uporządkowania całości.
Trochę tego i trochę tamtego też.