Denon DL-103

Zaczęty przez vasa, Październik 21, 2014, 22:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

PiPi

Po słuchaniu 103 h przyjdzie pora na 104 R-azy słuchana  :D

Therion

trochę się rozchorowałem i pewnie stad ta pomyłka.

103R.

104 to kiedyś była Syrena :)
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Therion

Panowie,

Do AT OC9 dostałem piękne "złote" śrubki. Pasowałyby identyczne do Denona, zwłaszcza, że chcę go podwiesić na czarnym headshellu. Nigdzie nie mogę takich znaleźć. Wszędzie są srebrne. Ktoś coś widział / wie?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

Sorry, znalazłem.

nie było tematu
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Michał

Może bym kupił 103r,ale powiedzcie Drodzy,czy to da radę z Michellem? Ahaja,kiedyś przez tele mówił mi,że jest taka szansa,co Wy na to?

tomasz_pianista

A jaką teraz masz wkładkę?
Grupa ratowania poziomu.

Michał

Elemowego Benza 20 HOMC.

tomasz_pianista

Chcesz DL301 na testy?
Grupa ratowania poziomu.

Michał

Cytat: tomasz_pianista w Styczeń 26, 2018, 11:29
Chcesz DL301 na testy?
Tomasz a 301 to HOMC prawda?

krzysiek

Cytat: Michał w Styczeń 26, 2018, 10:12Może bym kupił 103r,ale powiedzcie Drodzy,czy to da radę z Michellem?

Tecnoarm to jest taka Rega na sterydach? To nie polecam 103R. Jak miałem tę wkładkę, to z ciekawości powiesiłem na RB303, żeby zobaczyć, dlaczego tak nie powinno się robić. Taka orkiestra cynowych żołnierzyków. Wycięte wszystkie dolne rejestry.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

tomasz_pianista

301 to LOMC. Mam też 103 bez R i SUT AU 320.
Grupa ratowania poziomu.

Michał

Cytat: tomasz_pianista w Styczeń 26, 2018, 16:15
301 to LOMC. Mam też 103 bez R i SUT AU 320.
Tomasz bardzo Ci dziekuję za  propozycję. Oczywiście z przyjemnoscią wepnę w swój tor,bo już najwyższy czas wrócić do LOMC :)
Daj znać,to podjadę,bo zdaje się obaj mieszkamy w K

tomasz_pianista

To zgadamy się na PW.
Grupa ratowania poziomu.

Michał

Ok Tomku,daj znać :)

Michał

Podbijam temat,bo w lutym chciałbym kupić MC,która bez problemu będzie pasowała do Michella. Budżet bardzo ograniczony i chyba najgorszy,z uwagi na przedział,do wybrania czegoś sensownego,czyli 1500-1800 Pln
W RCM za tą kwotę,można kupić tylko Benza Golda,miałem i już nie chcę. Chciałbym wkładkę z fajnym dołem i dobrą stereofonią,są jakieś szanse?

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: Michał w Styczeń 27, 2018, 09:38
Podbijam temat,bo w lutym chciałbym kupić MC,która bez problemu będzie pasowała do Michella. Budżet bardzo ograniczony i chyba najgorszy,z uwagi na przedział,do wybrania czegoś sensownego,czyli 1500-1800 Pln
W RCM za tą kwotę,można kupić tylko Benza Golda,miałem i już nie chcę. Chciałbym wkładkę z fajnym dołem i dobrą stereofonią,są jakieś szanse?
Jeśli aktualne i pasuje to nie ma co się zastanawiać.
Pewne ręce sprzedają i czyściły tez pewne ręce :)

https://audiomaniacy.pl/index.php?topic=2485.0


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

No to jeśli Mirek jej jeszcze nie sprzedał to temat pozamiatany a nadwyżkę środków przeznaczamy na  :pij: 
;D ;D ;D ;D

Conclusion

Of all the cartridges I've met so far this one made one of the very best impressions, and not just because of its quality of sound, which is truly brilliant. There are also the excellent lab results, indicating a near-perfect precision of assembly, and the smart design of body and stylus protector, making alignment easy and handling safe. The Dorian may be a bit wild, but it is certainly not gray: this is a wonderful cartridge in all respects!

Michał

O!tylko ile ona jeszcze pogra?

MAC

#297
Jeśli nikt jej nie przetrąci to kilka ładnych lat.
To forum istnieje chyba od 2014r? Tak?
Ludzie tu głównie graja na patefonach. Spytaj ilu osobom udało sie zajeździć wkładkę...
Ja znam chyba tylko miniabyra ale on grał od świtu do nocy przez lata (na kiepskim gramofonie he he he   ;) ) Niemniej jeszcze na niej gra.

Michał

Kasa będzie w lutym,zapytam czy można ją odłożyć ;)

Michał

Wysłałem priva do Mirka,tylko nie wiem jak często zagląda.