Audio Video Show 2018

Zaczęty przez malg, Wrzesień 20, 2018, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Troszkę mi brakuje szczegółów. Wchodzimy na hasło? Ale spoko i tak zajrzę z zadanej godzinie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

michał_flaga

obecnie zastanawiamy się czy warto zaczynać coś organizować... jeśli będą chętni to mogę się podjąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frywolny trucht

Andrzej się wybiera, ja przyciągnę dwie osoby.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Jak pisałem ja jestem, a reszta zajrzy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

dino

No to ja też  ;D
A potem zawsze można gdzieś kontynuować.

Jakub

Ja też wpadnę. Łatwo mnie poznacie bo nie słyszę kabli.  >:D


Jakub


dino

Cytat: McGyver w Listopad 09, 2018, 21:25Ja będę u siebie.

Będziemy zaglądać od piątku - szykuj kawę i dobre CD  ;)

malg

wpadnę i tu i tu

ale może  Maciek cos jeszcze zaproponuje ::)

malg

Cytat: gratefullde w Listopad 09, 2018, 21:08
Jak pisałem ja jestem, a reszta zajrzy :)
Andrzej,
a ja słyszałem, ze ty przywozisz (masz zamiar) swoją wariację KONDO - czy nie
bo jak tak, to  może skonfrontujemy
nie zeby robić bitwę, ale posłuchać różnic

michał_flaga

Zatem tak:

- ja mogę użyczyć sali na około 10-15 osób.
- nie czuję się organizatorem, więc zapewnię jakieś szkło i mini-barek
- oczywiście sprzęt audio jest do dyspozycji, ale nie przewiduję zmian konfiguracji
- do dyspozycji gramofon, preamp, step-up, pre i wzmacniacz na lampie 300B f-my AirTight
- w sali będą krzesła (ok 10-11)
- jeśli zbierzecie się we w miarę konkretny sposób mogę zaprosić Pana Mieczysława Stocha, który zrobi dla Was/Nas 20 minutową prezentację czego b. ciekawego ze swojej kolekcji 35.000 winyli. w sieci nie brakuje informacji o Pany Mieczysławie - jestem pewien, że coś znajdziecie...

... dodatkowo mamy do dyspozycji serwer ROON
 

frywolny trucht

Cytat: michał_flaga w Listopad 09, 2018, 17:13więc ok. 17.30


Ustalmy więc konkretnie 17.30 i już. Póki co- 6 osób.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

"Pewnie wiele osób zastanawia się, czy ma on coś wspólnego z Kamilem Stochem, najlepszym polskim skoczkiem narciarskim? Owszem, pan Mieczysław jest wujkiem Kamila. A brat-bliźniak pana Mieczysława – Bronisław – to ojciec naszego sportowca. I też zbiera płyty!"
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Listopad 10, 2018, 11:48
"Pewnie wiele osób zastanawia się, czy ma on coś wspólnego z Kamilem Stochem, najlepszym polskim skoczkiem narciarskim? Owszem, pan Mieczysław jest wujkiem Kamila. A brat-bliźniak pana Mieczysława – Bronisław – to ojciec naszego sportowca. I też zbiera płyty!"
Tylko na spotkaniu z Mieczysławem nie wypalcie "Mietek skocz po płytę " ........ zapewne popełnilibyście  małe faux pas lub jak kto woli małe foyer.....-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Moriarty

Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na to spotkanie, ale ciężko mi to zadeklarować na sto procent. Życie może zweryfikować te plany :-\.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

gratefullde

Cytat: malg w Listopad 10, 2018, 01:17
Cytat: gratefullde w Listopad 09, 2018, 21:08
Jak pisałem ja jestem, a reszta zajrzy :)
Andrzej,
a ja słyszałem, ze ty przywozisz (masz zamiar) swoją wariację KONDO - czy nie
bo jak tak, to  może skonfrontujemy
nie zeby robić bitwę, ale posłuchać różnic
Andrzej uległ reklamie Inter City...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

czyli Kądo nie będzie ::)

Jakub

Mnie pierwsza klasa pindolino wyszła taniej niż druga. Może Andrzejowi też  8)

cdt

Ja bym chętnie wpadł . Tyle że umówiłem się z kolegą którego nie ma na forum . O ile mogę go zabrać to się stawię . A to pewnie jest uzależnione od ilości chętnych . Chyba że jedno krzesełko da się jakoś dostawić .

malg

wpadnij, nie wszyscy muszą przecież siedzieć ;D

gratefullde

Jak mi ktoś wskaże alternatywę, że nie muszę jeździć w kółko po wawie, to wezmę i autem przyjadę.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

w zeszłym roku pomiedzy sobieskim i stadionem kursował autobus
do Sobieskiego dojedziesz komunikacją

sprawdziłem autobus kursuje też w tym roku
info na koncu tej strony
https://audioshow.pl/fWfv,jak_dojechac.html

dino

Zawsze poruszam się autobusami AS.
Jako chłopak z prowincji potrzebuje takiego bez przesiadek i co nie staje po drodze :)
A poza tym autobus AS wjeżdża pod samo wejście co przy 3 dniach łażenia ma swoją zaletę.

miniabyr

Ja tam będę szaleć przez trzy dni . Ale propozycje Lecha aby spotkać się o konkretnej godzinie w konkretnym miejscu jest ok . Tylko jak się poznamy ? Jakieś hasło ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !