Wypalanie w drewnie

Zaczęty przez moon, Październik 17, 2017, 15:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

czolem, ktos ma jakies doswiadczenia? Chce wypalic w sklejce litery, rozwazam wypalarke lub po prostu lutownice, chyba w obu wypadkach musza byc miec wymienne groty. Akcja w sumie jednorazowa, wiec im tanszy sprzet tym lepiej, ktos ma doswiadczenie w tej materii, cos poleci? najprostsza wypalarka kosztuje 25pln, masz 6 grotow w komplecie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

górale pamiątki z zakopanego wypalają w drewnie, więc może poszukaj na youtubie na ten temat

powidok

Ja zaczynałam z youtubowych tutoriali i blogów ale już z tym skończyłam niestety bo nie mam czasu przez prace, ale jak chcesz się w to bawić to polecam!
Zwykli ludzie nie wiedzą ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

Keef98

Zrobiłam w łuku ornamenty roślinne (wzorowałam się na łukach z "Hobbita"). Najpierw naszkicowałam je ołówkiem, a potem wypaliłam wzór lutownicą. Całość wygląda znośnie, a łuk strzela dobrze.

vasa

A zdjęcia gdzie.
Łuku i amazonki[emoji3]

[emoji485][emoji377]
[emoji457]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Gdy wygrzebię łuk, to wrzucę. Teraz ogarniam wszystko na wyjazd na Stonesów ;D

vasa

Cytat: Keef98 w Lipiec 05, 2018, 17:05
Gdy wygrzebię łuk, to wrzucę. Teraz ogarniam wszystko na wyjazd na Stonesów ;D
No tak.
Najpierw się chwali, a jak ktoś mówi sprawdzam to okazuje się że nie teraz, że kiedyś, że pora niedobra a generalnie paluszek i główka [emoji12]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

czerwonaroza

kiedyś w Lidlu można było kupić taki zestawik do robienia wzorków w drewnie, bardzo fajne i kreatywne zajęcie
Czy masaż piersi jest skuteczny? https://powiekszanie-piersi.net.pl/masaz-biustu-w-czym-pomoze/ Sprawdź!

Michał

Cytat: czerwonaroza w Sierpień 03, 2018, 15:39
kiedyś w Lidlu można było kupić taki zestawik do robienia wzorków w drewnie, bardzo fajne i kreatywne zajęcie
O Man!wypalanki w drewnie kreatywne...wow!