Stare ciekawe odtwarzacze które posiadamy w domu.

Zaczęty przez TheKamil921, Czerwiec 27, 2016, 00:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Bardzo szybko czyta płyty nawet  cd-r   ale narazie jakoś mi nie podchodzi.  Jesli miałbym porównać to luxman dz 122 widział mi się bardziej.  z tego co wiem to toshiba przeleżała w kartonie 2lata.. a ja dzis za długo nie pograłem. 

Mikut1982

Czy jest taka możliwość że będzie w nim coś do wymiany?? Narazie gra trochę płasko. 

Mikut1982

#27
No nie da się ukryć że trochę tego jest w środku.  Dam.mu czas może sie rozegra.

Mikut1982

Powiem wam że zaczyna się rozgrywać i coraz bardziej mi się widzi.  Gra od samego rana..

vasa

Ładny mebel [emoji41]
Szkoda że bez wyjścia cyfrowego.

[emoji486][emoji1660]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

Toshiba xr-z70 występuje też pod różnymi markami.

wiki

Cytat: Mikut1982 w Luty 02, 2021, 17:54
Toshiba xr-z70 występuje też pod różnymi markami.
Mikut1982, faktycznie Toshiba była protoplastą, ale każda z firm coś tam od siebie dodawała.
Mimo to trzon to Toshiba.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

frywolny trucht

Cytat: Mikut1982 w Styczeń 27, 2021, 22:18
Czy jest taka możliwość że będzie w nim coś do wymiany?? Narazie gra trochę płasko. 

Zwyczajowo mówi się o spuchniętych, wyschniętych kondensatorach.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

Nawiązując do tematu.... Kenwood dp1100b, mam dwie sztuki, jeden czarny, gra na działce w systemie górnym.....
Drugi srebrny leży w piwnicy w pudle na tzw. czarną godzinę.... Kiedyś bardzo go modyfikowałem, odstawił wszystko co tam mieliśmy i słuchaliśmy.... ale znalazł się lepszy zawodnik na którym gram obecnie....

A w Kenwoodzue jest inny przetwornik niż w Toshibie, czyli sławetny Sony Cx20017.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka