Konkurs - O kim mowa? #2

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 05, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Zapraszam wszystkich chętnych oraz zainteresowanych na dzień jutrzejszy gdzie po raz drugi wystartujemy z konkursem "O kim mowa? #2".


A na razie przypomnę zasady konkursu:

1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczoną podpowiedź prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Do godz. 10.oo każdego dnia rozpoczynając od poniedziałku a kończąc na niedzieli pojawiać się będzie podpowiedź dotycząca konkursu.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź do godz 24.oo danego dnia. Liczę na krótkie odpowiedzi, ażeby prowadzący konkurs nie miał wątpliwości o co w ogóle tu chodzi. ;D
4. I najważniejsze. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź, liczyć się będzie kolejność wpisów na forum (gdzie podana jest dokładna godzina i minuta).

Pierwsza podpowiedź do konkursu pojawi się w poniedziałek do godz 10.oo.

Życzę wszystkim powodzenia. A nagrody już czekają.


Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Tym razem wylatujemy do Ameryki. Tam też nasi przyszli bohaterowie konkursu zaczynali swoje podboje.

W związku z wieloma uwagami dotyczącymi poprzedniego konkursu iż dla wielu nie były to ich klimaty tym razem przygotowałem myślę iż coś fajnego dla wszystkich.

Pierwsza istotna podpowiedź ukaże się jutro do godz 10.00. Dlatego też serdecznie zapraszam wszystkich do zapoznania się z jutrzejszą podpowiedzią.

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

a) Ameryka Północna
b) Ameryka Południowa
c) ta pomiędzy


:)

GregWatson

Too, jak i parę innych faktów z życia zespołu jutro. Wiem, że może dygacie nóżkami ale ecstasy audio będę wszystkim dozował. Sie znaczy gram na zwłokę.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to lecimy...


Chłopaki złożyli się do kupy w latach osiemdziesiątych i zdecydowanie plasują się w czołówce amerykańskich zespołów rockowych. Praktycznie od razu po pierwszej trasie oraz szumnych występach zwrócili na siebie uwagę znaczących producentów jak i  wytwórni.



PS.
Ze względu na możliwość wpisania sekwencji wyrazów lub zdania w niektóre wyszukiwarki a tym samym znalezienia szybko odpowiedzi skąd pochodzą podane cytaty postanowiłem po swojemu opisywać podpowiedzi nie zmieniając sensu ani faktów.

Jutro zapodam skład zespołu. Będzie nieco łatwiej.

Zapraszam.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Do wygrania jedna, wybrana przez zwycięzcę, pozycja:

1LP

2LP

1LP

Płyty są nowe, fabrycznie zapakowane ( Breakout ma okładkę pozwalającą wyjąć płytę, ale obiecuję, że nie używałem).

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Waluch


kangie


GregWatson

Czy można po takich dwóch nędznych zdaniach odgadnąć konkursowy zespół ? Okazuje się że można. Jak to robią ? nie wiem.

Normalnie respekt, respekt i jeszcze raz respekt.

Myślałem, że obecny konkurs potrwa trochę dłużej. Ale zawiodłem się na Was. Wśród dzisiejszych odpowiedzi znalazła się i ta właściwa. Ale ponieważ chciałbym dać także innym szanse do wypowiedzenia się co do bohatera naszego konkursu to zarówno jutro jak i pojutrze będę podawał dalsze podpowiedzi w celu dania szans innym. Ale niestety zabawa ta przez dwa dni będzie zabawą honorową i tylko dla tych, którzy w dniu dzisiejszym jeszcze nie podali swoich odpowiedzi.
W zabawie uczestniczą tylko te cztery zespoły przedstawione niżej a wytypowane przez Was. Jedna z tych osób, która podała jedną z niżej wymienionych zespołów może już wybierać sobie nagrodę.
Jutro zapodam następną podpowiedź a w środę już ostatnią. W czwartek natomiast podam tego szczęśliwca, który będzie cieszył się nagrodą. W związku z powyższym proszę wszystkich o wyrozumiałość w imię dobrej zabawy.

A w przyszłym tygodniu czekać nas będzie nowa zabawa - konkurs ph. "Sokole oko". Jak mnie wcześniej Frywolny nie wywali.



Oto te zespoły na które oddajemy głosy w/g kolejności zgłoszeń w konkursie:

1. Guns N' Roses
2. Metallica
3. R.E.M.
4. Red Hot Chili Peppers


Tylko na te cztery można głosować. Serdecznie zapraszam do dalszej zabawy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Obawiam się, że temu, który trafił trza dać nagrodę, a dla pozostałych dwóch płyt zorganizować szybko  owo sokole oko.
No wkurzyłbym się jakby się okazało, że raz trafiłem i muszę drugi raz głosować, a ktoś mnie ubiegł.
Kto jest zwycięzcą?
I proszę o zdeklarowanie się co do płyty, to pojedziemy dalej :)

GregWatson

Koleżanki i koledzy w związku z dużą ilością nagród sponsor postanowił że już teraz nastąpi ogłoszenie wyników tego konkursu:

Wobec tego ogłaszam wszem i wobec że nasz zwycięzca jest tylko jeden.

Two-FacedGirl
i Guns N' Roses


A oto przepiękna ballada rockowa w wykonaniu zespołu zagadki:



Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

W dniu jutrzejszym rozpoczynamy nowy konkurs jakiego jeszcze nie było ph. "Sokole oko".

Do południa wywieszone będą szczegóły konkursu a o godz 17.oo ruszamy z konkursem.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

No ładnie :)
Jak to było? "Kobieta mnie bije"?

Two-FacedGirl

#15
Witajcie

Nie mogę uwierzyć ze wygrałam  :),  Jupi!

W życiu nic nie wygrałam, a tu proszę taka dobra passa.
Guns N' Roses to był pierwszy zespół, który mi przyszedł do głowy, szybko wpisałam bez cienia nadziei że to prawidłowa odpowiedź a tu taka niespodzianka  :)
Generalnie to trochę mi głupio że zgarniam już drugą nagrodę, więc tak na jakiś czas dam sobie spokój z konkursami i ograniczę się do trzymania kciuków za innych.

Wybieram: Randy Brecker w/ Michael Brecker - Some Skunk Funk

Pozdrawiam
Pozdrawiam

kangie

#16
Gratulacje! :)

Myślałem, że to ja wygrałem. A tutaj niestety. Red Hot Chili Peppers to nie było to, co tygrysy lubią najbardziej ;)

Two-FacedGirl

Dzięki

Kiedy zamknęli konkurs po twojej odpowiedzi też myślałam że to ty jesteś zwycięzcą, zresztą że Red Hot Chili Peppers pasowało tu jak ulał.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

GregWatson

Przyznam szczerzę że nie łatwo Was zagiąć.

W każdym bądź razie pełen respekt dla tych, którzy tak szybko odpowiedzieli w konkursie.
Two-FacedGirl moje gratulację. Miłego słuchania.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

W celu uporządkowania forum temat powyższy zamykam i zapraszam na inne konkursy w imieniu sponsora.
Trochę tego i trochę tamtego też.