Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Ilość dni - 12. Paczki z lampami nadal nie ma :(  W związku z tym, poniekąd z przyjemności i obowiązku, poczyściłem trochę sprzęty. Pierwsze skrzypce zagrał tu pre AN.
Poniżej kilka zdjęć audiofilskiego pustaka. Tylko, że ten pustaczek bardzo ładnie gra :) Można z nim spokojnie spędzić sporo lat, o ile nie ma się zbędnego pierdu w tyłku do ciagłych zmian :)
Ciekawe czy poprzedni właściciel czasmi za nim tęskni.. ;) :D

MAC

Cytat: wojtek41 w Styczeń 26, 2018, 22:29Ciekawe czy poprzedni właściciel czasmi za nim tęskni.. ;) :D

Tym bardziej, że wróciłem do traf i sekcji MM  :)

Michał


wojtek41

Ładnie skubaniec gra... :)  Choć w sumie to nic dziwnego...lampa. Dla mnie nie ma już nadziei...Nie widzę nic, prócz lamp...:)
Oj Macieju, Macieju. Dużo zyskałeś po zmianie..?

wojtek41


Michał

No niestety,lampa rządzi. Myślałem,że skończę na Husarii,ale już wiem,że lampa w phono pre musi być ;)

MAC

Cytat: wojtek41 w Styczeń 26, 2018, 22:39Oj Macieju, Macieju. Dużo zyskałeś po zmianie..?

Cholera wi... Nie było bezpośredniego porównania AN i ARC.

wojtek41

Cytat: Michał w Styczeń 26, 2018, 22:42No niestety,lampa rządzi. Myślałem,że skończę na Husarii,ale już wiem,że lampa w phono pre musi być
Jest tylko jedna droga.... ;)

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 26, 2018, 22:43Cholera wi... Nie było bezpośredniego porównania AN i ARC.
A jak myślisz..? Pytam tak z ciekawości. )

MAC

Cytat: Michał w Styczeń 26, 2018, 22:42lampa w phono pre musi być
Inaczej to szkoda fatygować płyty i wkładki  :)

MAC

#260
Cytat: wojtek41 w Styczeń 26, 2018, 22:44
A jak myślisz..? Pytam tak z ciekawości. )
Wojtek, jeśli w ogóle są różnice to o picze kłaki a nie tzw klasy.
ARC gra bardziej żywiołowo ale czasami brakuje angielskiego spokoju z AN. Wszystko kwestia repertuaru.
Klasykę i większe składy jazzowe lepiej przekazuje chyba ARC. Wokale i tria, kwartety z tego co pamiętam mistrzowsko grał AN.
Na dodatek jak miałem AN to były inne trafa i inna wkładka więc... ciężko porównywać teraz.

wojtek41

To pre generuje tak ładną przestrzeń, że aż chce się słuchać.  Do tego w liniowym mam 6 x Teleunkena 83 z diamentem z lat 60-tych. Na dziś nie myślę o zmianach. :)


wojtek41

Tylko się kurde gramofony i wkładki zmieniają  :D
Poniżej = szewc :D

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 26, 2018, 22:45Na dodatek jak miałem AN to były inne trafa i inna wkładka więc... ciężko porównywać teraz.
Nie no...teraz masz Romka. więc nie ma szans na porównanie. Rozglądam się zanim, ale nie mam na dziś na czym go powiesić. Trzeba się za ramie do L75 zabrać :)


wojtek41

Cytat: McGyver w Styczeń 26, 2018, 23:00Czemu trafo jest przykręcone krzywo?
Nie wiem, ale może poprawię. )


MAC

Należy spytać W.Szemisa bo to łun robił "apgrejd".
Myślicie , że po wyprostowaniu lepiej zagra?  :)

A na poważnie to nie pamiętam żeby było wcześniej krzywo. Pokopię w swoich fotkach. Bo może w czasie transportu?

wojtek41

Adaś, zawczasu pozdrawiamy serdecznie :D

McGyver

Cytat: masza w Styczeń 26, 2018, 23:04Myślicie , że po wyprostowaniu lepiej zagra? 
Nie, ale nie będzie wkürwiać samym wyglądem  :P

wojtek41

Mnie nie wku-rwia bo w obudowie jest :) A sprzedawać nie mam zamiaru, szybciej oddam dla syna ;)

McGyver

Cytat: wojtek41 w Styczeń 26, 2018, 23:10
Mnie nie wku-rwia bo w obudowie jest :) A sprzedawać nie mam zamiaru, szybciej oddam dla syna ;)
Mnie by wkürwiało nawet obudowane, przez samą świadomość że jest krzywo  :(

elem

Cytat: wojtek41 w Styczeń 26, 2018, 22:52Poniżej = szewc

:censored: przyjęło się  :o   ;)


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Cytat: McGyver w Styczeń 26, 2018, 23:15Mnie by wkürwiało nawet obudowane, przez samą świadomość że jest krzywo 
Ok, następnym razem poprawię  ;)


wojtek41

Cytat: elem w Styczeń 26, 2018, 23:20przyjęło się     
Trzeba mieć trochę humoru, inaczej nuda... ;) ;D