Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

No i się doigrałeś. I ty zostałeś hipsterem w jakiejś zakładce - lajfstajl  ;D

wojtek41

Jednak muszę.. :smok:
:D :D :D

MAC


wojtek41


wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 27, 2018, 18:04No i się doigrałeś. I ty zostałeś hipsterem w jakiejś zakładce - lajfstajl 
Celem wyjaśnienia napiszę, że to nie Prezes mnie upił i wykorzystał moją naiwnośc, lecz była to świadoma decyzja :)

MAC

Dobra, dobra  ;D
To ja pędzę do lodówki  ;D

wojtek41

Śmiało, szewc stawia ;D  Mam po kilka butelek, zrobiłem zapas... :D

MAC

Ja tam swoje różowe z Biedry  ;D

wojtek41


Michał

Wojtechu,piękny masz zestaw i maszka się dołożył(AN)a jemu ufam jak tylko elemowi :) Miłego słuchania,bo o to chodzi! No i Wojtechu, musimy się trzymać razem,chyba tylko My obaj mamy takie lampowe wynalazkowe ampy na Maniakch ;D

wojtek41

Można powiedzieć, że przecieramy szlak następnym... :D

gratefullde

O przepraszam, mój też lampowy [emoji4]

Piękne sprzęty Wojciechu [emoji5]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

No tak Andrew też jest ,,Wariatem"  a teraz audiofilska proza,puściłem sobie Dżambli z reedycji-stronę A a teraz strone B z firsta,Matko Boska Piekarska...co to w ogole jest??? Dobrą robotę Warner zrobil,oj dobrą...

wojtek41

Wszyscy mamy piękne klamoty :)
Wypijmy za pamięć o sprzętach które sprzedaliśmy. Najbardziej żałuję TD 125 i pięknego Revoxa F 36. Po uj ja to zrobiłem... :o :o :o :'(

wojtek41

Andrzej, ładniutkie pre :)

Michał

Cytat: wojtek41 w Styczeń 27, 2018, 18:43
Wszyscy mamy piękne klamoty :)
Wypijmy za pamięć o sprzętach które sprzedaliśmy. Najbardziej żałuję TD 125 i pięknego Revoxa F 36. Po uj ja to zrobiłem... :o :o :o :'(
Też żałuję TD 125,dlatego Lenco nigdy nie puszczę!

MAC

Mi już sie nie chce dalej zmieniać. Chyba czas się ustatkować :)
Chociaż...  ;D

wojtek41

Mam 3 sztuki Lenco. Jedną z nich zapakuję w nową plintę i dołożę długie ramię pod MC. Obiecałem sobie zrobić to w tym roku. Może się uda :D

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 27, 2018, 18:53Mi już sie nie chce dalej zmieniać. Chyba czas się ustatkować
Chociaż... 
Masza, tobie się wyjątkowo papryczki w tyłku buzują  :D

Michał

Cytat: wojtek41 w Styczeń 27, 2018, 18:54
Mam 3 sztuki Lenco. Jedną z nich zapakuję w nową plintę i dołożę długie ramię pod MC. Obiecałem sobie zrobić to w tym roku. Może się uda :D
Kibicuję,napęd jest wybitny...

wojtek41

Zanim Mizushima zacznie grać pełną piersią musi minąć minimum godzina. Michał jak masz u siebie z Almaro ?
Idę babcię do garażu zaparkować i przy okazji pies mnie na krótki spacerek zabierze. :D

MAC

Godzina to przesada.
GMy z 15-20 minut. O dziwo ARC potrzebuje więcej czasu niz końcówki. ARC zarówno liniowe jak i phono.

Żebym ja miał miejsce to wielu rzeczy bym nie sprzedawał. A tak... mieszczę sie tylko z aktualnym setem. I kłopot z płytami. Straszne to hobby. Napijmy sie zatem  :alc:

Michał

Bardzo podobnie Wojtechu,właściwie gra dobrze,jak trafa wyjściowe są ciepłe a wybitnie gra,jak są parzące  ;D
Granie Almarro nauczyło mnie też innej rzeczy,jeśli lampa,to tylko SET(maszka ciągle mi to wkładał) rację miał!jeśli phono pre,to lampa i tak do u...ciągle lampa :o ;D ;D ;D

MAC

A ja potrzebuję dwóch zafajdanych RUSKICH!!! małych lampek.
Zobaczcie co się kvfa porobiło  :o

https://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=6n30p-dr&_sop=3

Michał