Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Przyjemna niedziela? Z Pendereckim?  :o NFW  >:D

:np:  ;D

wojtek41

Nie powiem, wymaga skupienia ale bardzo ciekawa. Odłożyłem na wieczór...)
:np:

wojtek41

Cytat: wojtek41 w Luty 24, 2018, 19:51Ma byś NOS i nikt ma mnie nie przebić w licytacji   
Kufffa....przegrałem bo zapomniałem o aukcji  :o :o :o
:smok:

MAC


nosferartur

Cytat: masza w Luty 25, 2018, 14:43Przyjemna niedziela? Z Pendereckim?


Cytat: wojtek41 w Luty 25, 2018, 14:50Nie powiem, wymaga skupienia ale bardzo ciekawa. Odłożyłem na wieczór...)


Kupując używane płyty z awangardą ma się jedno zagwarantowane, na pewno nie są zjechane.  W wielu wypadkach szpindel spełnia rolę chirurga dziewic.  :) Więcej niż 90% to również znakomite realizacje. Mam tego Pendereckiego, bardzo dobra płyta. Mam sporo materiału wydanego przez Wergo, to taki warszawsko jesienny ECM. Znakomita muzyka na jednoosobową imprezę, gdzie nikt z boku nie jęczy. Jeżeli są problemy z przyswajaniem należy czym prędzej wspomóc organizm odpowiednim preparatem.  :smok:
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

wojtek41

Cytat: masza w Luty 26, 2018, 02:24Jak?
Też nie rozumiem jak to się stało. Poszły za lekko ponad 200 złotych... :'(
Taka okazja.... :o


moon

Cytat: wojtek41 w Luty 24, 2018, 22:25Przebieramy nóżkami 

ceny w wawie zaczynaja sie od 400pln za plyte/trybuny, po taniosci
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

wojtek41

Cytat: nosferartur w Luty 26, 2018, 07:22to taki warszawsko jesienny ECM. Znakomita muzyka na jednoosobową imprezę
Trafnie ujęte  :)  Gramy.


wojtek41


wojtek41

Kiedyś vasa udzielił mi dobrej rady odnośnie wkładki  Benz Gold. Otóż polecił przetestować ją w muzyce klasycznej. Dzisiaj spróbowałem tej sztuki z taniutkim Ortofonem Quintet Red. Ku mojej uciesze, ta wkładka podobnie jak Benz, bardzo ładnie się w tym gatunku odnalazła. Tanie a cieszy  :)

gratefullde

Wojtek, jak Ci się Sony spisuje?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Całkiem fajny gramofon. Stabilne obroty, ciekawe ramię i całkiem fajny dżwięk  Mam teraz podwieszonego Quintet red, ale może nawet w tym tygodniu zamontuję Sumiko Blue Point Special Evo lll. Powinno być jeszcze lepiej. Kiedyś polecałem tą wkładkę koledze, ale...mu nie podeszła. Chyba odkupię  :D  Nadal nie naprawiona automatyka. To chyba jedyny minus. Bynajmniej ja, innych wad nie widzę i nie słyszę  :)

gratefullde

No ja też jestem zadowolony, na tyle że nie mam parcia by go zmieniać. To dobry sprzęt :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Mam w tej chwili 5 działających gramofonów i zaczynają się robić problemy z miejscem   ::)  Z czasem pewnie coś będzie musiało iść w ludzi, ale na razie gram po trochu na każdym  :D

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Luty 26, 2018, 21:34Mam w tej chwili 5 działających gramofonów

No tak, zapewne trudno się zdecydować na tego jednego ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Na razie nie myślę o sprzedaży. Ale jeśli już to zostaną tylko 3 sztuki. Na pewno nie do ruszenia jest Systemdek. Kapitalny gramofon.

wojtek41

Ciągle mnie klasyka trzyma  :)

vasa

Cytat: wojtek41 w Luty 26, 2018, 21:14Kiedyś vasa udzielił mi dobrej rady
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Wzajemnie )

MAC

Po co Wam te załączniki?  :o


vasa

Cytat: masza w Luty 26, 2018, 21:52Po co Wam te załączniki? 
Bo się po jakimś czasie robi błąd jak coś na stronie zmienią
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Tak tylko sprawdzam czy działa  :)

tomekkk1

Cytat: vasa w Luty 26, 2018, 21:57Bo się po jakimś czasie robi błąd jak coś na stronie zmienią
To trza Admina zagonić niech wgra wincyj ikonków - te przynajmniej pozostaną :D

MAC

Cytat: wojtek41 w Luty 26, 2018, 22:04Tak tylko sprawdzam czy działa  :)

1 2 3 próba mikrofonu  :)


McGyver

Cytat: tomekkk1 w Luty 26, 2018, 22:07
Cytat: vasa w Luty 26, 2018, 21:57Bo się po jakimś czasie robi błąd jak coś na stronie zmienią
To trza Admina zagonić niech wgra wincyj ikonków - te przynajmniej pozostaną :D
I niech przy okazji wypiêrdöli w cholerę te co obecnie są, i wstawi takie same, jeno większe. Bo w tej chwili są takie maciupcie, że guano widać.