Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Cytat: gratefullde w Luty 28, 2018, 22:13Milesa Walkin
Świetna płyta. Mam ciekawe, stare duńskie wydanie Prestige. Mono. Fajny dźwięk, odtwarzany wkładką stereo  ;)

tomasz_pianista

Z Króla Rogera masz bardzo znana pieśń Roksany, są wersje na skrzypce z fortepianem, a nawet jazzowe przeróbki np. Marcina Wasilewskiego:)warto znać.
Grupa ratowania poziomu.

wojtek41


wojtek41

Opera nadal ozdabia półki, albowiem miłośnikiem ( chyba )  tak szybko nie zostanę... ???  Wracam w bezpieczne rejony  :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Po przygodach z operą czy Pendereckim, taki King Crimson wchodzi mi jak bułka z masłem  :D
Ps Zdjęcie zapożyczyłem z aukcji zakończonej kupnem.


gratefullde

Śliczności takie, gratuluję :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

mam to na reedycji LP 200g, fajna sprawa
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

wojtek41

Dobry master ? Pytam, bo może sobie sprawię  ;)

wojtek41

Cytat: gratefullde w Marzec 01, 2018, 16:51Śliczności takie, gratuluję
Po dłuższej przerwie, znowu zacząłem przytulać cd. Głównie japońskie. )

gratefullde

Master jest bardzo dobry Wojtku, jak zawsze gdy się Wilson bierze za te rzeczy ;) Niesamowicie brzmi Jethro Tull w nowych masterach, ten facet (Wilson) tchnął w ten materiał nowe życie... Teraz chyba za Yes się zabrał...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 01, 2018, 16:58
Cytat: gratefullde w Marzec 01, 2018, 16:51Śliczności takie, gratuluję
Po dłuższej przerwie, znowu zacząłem przytulać cd. Głównie japońskie. )


Ja nie mam nic naprzeciwko cd, cały czas je kupuję... nie można zamykać się na jeden słuszny nośnik ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: gratefullde w Marzec 01, 2018, 17:00Ja nie mam nic naprzeciwko cd, cały czas je kupuję... nie można zamykać się na jeden słuszny nośnik
:np:


wojtek41


wojtek41

Oklepane jak cholera, ale dla mnie jedna z BEST  :)

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 01, 2018, 20:43
Oklepane jak cholera, ale dla mnie jedna z BEST  :)

Bardzo z BEST. Mam w kilku tłokach.   Pewnie jak każdy. :)

wojtek41

Mam chyba tylko w dwóch z państw OSI  :D

rudy-102


Jakub

Cytat: wojtek41 w Marzec 01, 2018, 18:07Zostajemy w temacie )

O żesz, to już 18 lat mija od premiery tej płyty  :o
Pamiętam, że byłem w Poznaniu na koncercie wtedy. Adrian, Trey, i Pat wyszli po koncercie do ludzi czekających na autografy. Siedli sobie z piwkiem na krawężniku i grubo ponad godzinę rozdawali autografy i rozmawiali z fanami.

gratefullde

#644
Prawie miałem dziś w ręku tę płytę :) Poszedł jednak Sting Nothing Like The Sun ...  bo córka lubi :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

To musiał być fajny koncert. Rozumiem, że byłeś ?

wojtek41

Cytat: gratefullde w Marzec 01, 2018, 21:34Poszedł jednak Sting Nothing Like The Sun ...  bo córka lubi
Też bardzo lubię. )

Jakub

Cytat: wojtek41 w Marzec 01, 2018, 21:34To musiał być fajny koncert. Rozumiem, że byłeś ?

Byłem. Z Przemyśla jechałem pociągiem :)

wojtek41

Pogratulować. Nigdy nie miałem okazji... :(

elem

Arena, 9 czerwca 2000. Też byłem :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe