Sprawy okołokonkursowe.

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 21, 2014, 17:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Płyta przyszła. Cała i zdrowa. Dzięki ;D
Jejciu! Jaka fajna i jak ślicznie wydana.
;D
Jak fajnie, że mam wolne wbrew woli :)

Keef98

Płytka naprawdę bardzo fajnie brzmi :) Chociaż w sumie żaden ze mnie audiofil.

frywolny trucht

Ja mam chyba jakąś chudszą edycję  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Tak się zastanawiam, gdzie mi się moje wszystkie plakaty zmieszczą ;)
Jest tam w sumie:
winyl,
3 plakaty,
3 naklejki,
kod do pobrania.
Muszę znaleźć "The Wall" z tej serii, a będzie cud miód ;D

frywolny trucht

Jedziemy w niedzielę z kolejnym sezonem "Głów forumowych łamania", czy jesteście zmęczeni konkursami?
Tak myślę, że w okolicach AS, gdy będzie łatwiej ciekawą fotkę strzelić, zorganizujemy konkurs foto.
Jakieś inne pomysły? Nagród mamy w pip, tylko chcieć się bawić pozostaje.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Dawaj, dawaj. Lecimy z konkursami ile się da może tak na zmianę raz jeden raz drugi raz trzeci konkurs.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Październik 08, 2015, 19:17
Jedziemy w niedzielę z kolejnym sezonem "Głów forumowych łamania", czy jesteście zmęczeni konkursami?
Tak myślę, że w okolicach AS, gdy będzie łatwiej ciekawą fotkę strzelić, zorganizujemy konkurs foto.
Jakieś inne pomysły? Nagród mamy w pip, tylko chcieć się bawić pozostaje.
"Głów forumowych łamanie" być musi :)
A może by tak chwilowo zawiesić expres (po rozegraniu bieżącej edycji oczywiście), jakoś się przejadło...
Pozdrawiam

frywolny trucht

Coś zamiast expressu? Najzabawniejszy komentarz do zdjęcia? Jakaś nowa ideja?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Październik 08, 2015, 20:14
Coś zamiast expressu? Najzabawniejszy komentarz do zdjęcia? Jakaś nowa ideja?
Aktualnie nowej idei brak (ciężki oj ciężki dzień był w pracy), ale się pomyśli :), a najzabawniejszy komentarz zawsze śledzę (niektórzy to mają skojarzenia  :D), dawno nie było więc czemu nie?
Pozdrawiam

frywolny trucht

Zapomniałem. Prośba do zwycięzców o wrzucenie do działu  audioteka winylowa http://audiomaniacy.pl/index.php?board=24.0 paru informacji o płycie, co zawiera, jak gra w porównaniu z innymi płytami, jakiegoś zdjęcia...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

W związku, że przybyło nam parę osób, a one mogą nie być (jeszcze) skażone winylem, w puli nagród pojawia się książka i płyty CD ( najnowsze płyty HURTS, Jean Michel Jarre i Editors).
Nagrodą jest jedna sztuka. Nowych użytkowników zachęcam do brania udziału w konkursach. Starzy są już zblazowani, tyle nawygrywali, że im się już nie chce  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Płyta "Matka, Syn, Bóg" Waglewski Fisz Emade dotarła już jakiś czas temu i wstyd się przyznać, ale stoi nawet nie rozpakowana :-[ :(. Coś ostatnio zaliczam tyły, dużo się dzieje a doba za nic nie chce mieć więcej niż 24h...
Ale za to w niedzielę, ale za to w niedzielę... wykąpiemy i posłuchamy :)
Co do recenzji to yyy, lekko nie będzie, ale uroczyście obiecuję coś naskrobać jak mnie tylko wena najdzie a praca nie zabije ;)
Pozdrawiam

frywolny trucht

Już wiem, pierdyknąłem się i dlatego intenser nie trafił. To nie ten wątek.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Intenser, paka wyslana. Jutro na wieczor powinna byc.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Październik 26, 2015, 12:27paka wyslana
Cytat: frywolny trucht w Październik 09, 2015, 09:25Zapomniałem. Prośba do zwycięzców o wrzucenie do działu  audioteka winylowa http://audiomaniacy.pl/index.php?board=24.0 paru informacji o płycie, co zawiera, jak gra w porównaniu z innymi płytami, jakiegoś zdjęcia...
Czekamy:)
Pozdrawiam S.CH.

intenser

winyl dotarł cały i zdrowy (jak zwykle zresztą  ;D ;D )

bardzo dziękuję  :D

jak nuci sprawdzę dopiero w weekend bo na celebrę analogu czas mam dopiero wtedy  :-[ :-[

merlin1973

Przesłuchałeś już?  ;)jakie wrażenia?  bo zastanawiam się czy sobie taką sprawić ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Cytat: intenser w Listopad 03, 2015, 22:00jak nuci sprawdzę dopiero w weekend bo na celebrę analogu czas mam dopiero wtedy
Minął miesiąc a tu nadal cisza, chyba się płyta nie spodobała :)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Zostało jeszcze sporo fantów, robimy jakeś konkursa? Kolejne edycje? Jakieś pomysły na nowe konkursy?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

W tym tygodniu można:
"Konkurs na najzabawniejszy komentarz,"

a w następnym:
"Głów forumowych łamanie- sezon 13"
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Takie trzy zdjęcia bym zaproponowałem. Dacie radę coś głupiego wymyślić? Może być?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Jasne, jadymy z koksem  :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Pomysły na konkursy pilnie poszukiwane.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Księgowy

mam, ale kto to przeżyje  8). 
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

vasa

Cytat: Księgowy w Listopad 03, 2016, 23:52
mam, ale kto to przeżyje  8).
Zdecydowanie więcej niż moje :D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.