AKG P25S

Zaczęty przez Marek20, Wrzesień 11, 2017, 19:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Marek20

Czekam na dostawę, zapowiada się interesująco :)
Sztuka nówka, nieśmigana




GP412

Życzę żeby była ok...bo to doskonałe wkładki MOVING IRON.Ale przez bardzo specyficzną budowę łożyska(zawieszenia)igły rzadko dożywają naszych czasów.Drut nawojowy w generatorze też jakiś specyficzny..bardzo często kruszeje i pęka.Generalnie miałem kilka egzemplarzy ale konstrukcja wybitnie usterkowa.Jeśli już to lepiej coś z serii P6,7,8 bo JICO robi do nich igły(całkiem ok. choć zawieszenie igły nie jest już takiej konstrukcji jak w oryginale).Życzę zadowolenia.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

Marek20

Cytat: GP412 w Wrzesień 11, 2017, 19:38
Życzę żeby była ok...bo to doskonałe wkładki MOVING IRON.Ale przez bardzo specyficzną budowę łożyska(zawieszenia)igły rzadko dożywają naszych czasów.Drut nawojowy w generatorze też jakiś specyficzny..bardzo często kruszeje i pęka.Generalnie miałem kilka egzemplarzy ale konstrukcja wybitnie usterkowa.Jeśli już to lepiej coś z serii P6,7,8 bo JICO robi do nich igły(całkiem ok. choć zawieszenie igły nie jest już takiej konstrukcji jak w oryginale).Życzę zadowolenia.

Też miałem, nawet ten model, tylko była to używka, w dodatku z igłą troche przekrzywioną.Zabawnie było, bo samo ostrze było tak malutkie, że na oko myślałem, że go nie ma. ale założłem i zgrała bardzo ładnie, niestety musiałem szybko ją spieniężyć, ale pozostawiła bardzo dobre wrażnie, na tyle, że obiecałem sobie, że jak się trafi sztuka nówka, to kupię.
Stało się.........