Etap I - ph "Słynne duety"

Zaczęty przez GregWatson, Luty 03, 2019, 11:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Zapraszam dziś na godzinę 20:00 zaczynamy nowe odcinki naszych konkursów. I jak to powiedział Pan Stanisław z kabaretu "... to będzie petarda"  :)  Zasady myślę wszyscy znają - jeden kapiszon na dobę a wygrany wchodzi do finału.

Postaram się rozpocząć o godz. 20:00 ale ze względu na to, że odbieram przesyłkę z lampami o podobnej porze może być leciutki poślizg. Mam jednak nadzieje, że wszystko wystartuje o czasie.

Zapraszam wszystkich
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Dzień dobry. Już jestem. Zaczynamy:


Nie są to zespoły duety a jedynie duety śpiewające wspólnie jakiś utwór.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: GregWatson w Luty 03, 2019, 20:24
Dzień dobry. Już jestem. Zaczynamy:


Nie są to zespoły duety a jedynie duety śpiewające wspólnie jakiś utwór.


Ella and Luis
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Alexander


LampowY



gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jajacek1410

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

No to widzę, że zakumali.   :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

tomekkk1

Tony Bennett & Diana Krall :)

MartinS


Justin Timberlake & Janet Jackson, oczywiście z cycem na wierzchu  ;D

GregWatson

I druga podpowiedź:


Dwa różne światy muzyczne.
Trochę tego i trochę tamtego też.

rudy-102


Alexander


dyletant


nosferartur

Paul MacCartney i Michael Jackson. Nie wiem, czy totalnie, ale jak dla mnie różne...
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

MartinS



Bedford


GregWatson

Dziś miało być:

Oboje już nie żyją.

No to już chyba wiadomo kto wygrał.

Brawa dla Alexandra.   :)

Przechodzisz do finału.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

 
Cytat: GregWatson w Luty 05, 2019, 15:14Brawa dla Alexandra.   :)

Przechodzisz do finału.
Miło mi, dziękuję  :)

jajacek1410

Cytat: GregWatson w Luty 05, 2019, 15:14No to już chyba wiadomo kto wygrał.

Brawa dla Alexandra.

Protest!!!!! Protest!!!!! Protest!!!!! Protest!!!!!

Oni nagrali całą płytę, a w zagadce stoi wyraźnie, że "wykonali wspólnie jakiś utwór" - w domyśle jeden utwór. Oczywiście, że Freddie & Montserrat przyszli mi jako pierwsi do głowy, tyle,że nie stanowili odpowiedzi na zagadkę.
No i co teraz ? ;);)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek