Co to za piosenka, kto jest wykonawcą?

Zaczęty przez GregWatson, Listopad 18, 2014, 22:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Czasem (z wiekiem lub stanem :)) zdarza się iż gdzieś coś usłyszeliśmy czasem półprzytomnie a czasem zupełnie nieświadomie, jakiś ciekawy kawałem i po jakimś czasie chcemy do niego wrócić ale nie za bardzo kojarzymy kto wykonywał ten kawałek. I to jest miejsce właśnie dla takich sklerotyków, którzy jeszcze coś słyszą ale nie koniecznie pamiętają.  :)

Otóż moje pytanie dotyczy klipu, który widziałem w TV na przełomie 2005/2006 r w każdym razie tak mi się wydaje, gdzie na scenie występowało ponad 100 modelek w trakcie trwania utworu. Z tego co pamiętam nabór modelek do tego wykonania trwał jeszcze przed samym występem. Tyle pamiętam i tyle słyszałem bo potem klip mi się urwał. :) :) :)
Pytanie brzmi: co to było? :)
Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

Nie, to absolutnie nie to. To było wykonanie jak najbardziej na poważnie. Widziałem to tylko raz i już nigdy tego nie powtórzyli, przynajmniej nigdy nie widziałem.

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Oceniam Twoje szanse na bliskie zeru.
Natomiast dziś ludzie stosują Shazam. Widziałem w paru pokojach na Audo Show jak ludki wyciągali komóry w kierunku głośników i namierzali co gra. Sam tak raz zrobiłem :)