33 - 45 rpm.

Zaczęty przez wojtek41, Czerwiec 04, 2014, 20:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Epoka Paul'a Desmond'a. Stare, piekne oryginaly -)








wojtek41

Moi mili parafianie...) Po ciezkim tygodniu, postanowilem odpoczac przy fajnej muzyce Nat King Cole'a. Lubie, nawet bardzo. Mam w kolekcji kilka lp (zdecydowanie za malo) w tym wisniowe red wax z pieknej Japonii. Moj dzisiejszy wybor padl na amerykanski Capitol na czerwonym labelu. Wlasciwie jego niemiecki oddzial. Wydanie chyba z pierwszej polowy lat 70-tych. Skladanka typu Greatest Hits.
Zaczyna sie od "Unforgettable" i tak dalej. Milo i przyjaznie dla duszy. Dla ucha - szok. Jakosc tloczenia wrecz kapitalna -) Niesamowite. Tego sie nie spodziewalem. Jednak w RFN, potrafili znakomicie zrobic winyle. Cale szczescie, ze moj egzemplarz zachowal sie w bardzo ladnym stanie. Jedynie kilka drobnych trzaskow. Nic powaznego. Stal sobie spokojnie na polce przez kilka ostatnich lat. Po zakupie dopiero dzis odsluchany -)
Jesli sie komus trafi...Warto brac bez zastanowienia -)


wojtek41

To milej i wesolej nocki - )
Oryginal z epoki. 


wojtek41

Dzisiejszy zakup. Co za sklad !!!




wojtek41

To chyba w piekna ramke oprawie...)


wojtek41

Marzenie chyba nie do zrealizowania............................................. :'(  Lola........................................ :'(


wojtek41

Cierpliwie czekam..........






wojtek41

Gratefullde. Specjalnie z dedykacja dla Ciebie  ;)
W tych rytmach, lepiej sie pracuje  ;D

wojtek41

Teraz zwolnij troche..  :) W naszym wieku trzeba dbac o serce  ;)

gratefullde

Bardzo dziękuję, muza znakomita a wydania sensowne, ba... super są :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Moja pierwsza epka 33rpm z Impuls. Nic takiego wcześniej mi się nie trafiło, zwłaszcza że lubię Hartmana. Mam tylko dwie jego płyty, w tym jedną z J.Coltrane. )