Autumn Leaves

Zaczęty przez gratefullde, Sierpień 29, 2015, 23:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

No tak. Jest utwór. Ponadczasowy. Grany przez setki muzyków na przestrzeni wielu lat. Umówmy się, że czekam na Wasze propozycje, odnośnie wykonań tego utworu, potem zrobimy ankietę i głosowanie na naj Autumn Leaves. Zwycięzca otrzyma nagrodę muzyczną ode mnie :)

Spadające liście unoszą się za moim oknem
Spadające liście, czerwone i złote
Widzę Twoje usta, letnie pocałunki
Opalone ręce które trzymałam

Odkąd odszedłeś dni się wydłużają
I niedługo usłyszę starą zimową piosenkę
Ale tęsknię za Tobą najbardziej, mój kochany
Gdy jesienne liście zaczynają opadać

Odkąd odszedłeś dni się wydłużają
I niedługo usłyszę starą zimową piosenkę
Ale tęsknię za Tobą najbardziej, mój kochany
Gdy jesienne liście zaczynają opadać

Ale tęsknię za Tobą najbardziej, mój kochany
Gdy jesienne liście zaczynają opadać

Mój typ:

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


wojtek41


wojtek41


gratefullde

Po jednym plis... w ogóle nie ogarniam konkursów ;) Pomożecie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


wojtek41


Wireless

Oki doki - moja kandydatka :)



Fajny konkurs, nota bene - utwór faktycznie jest wieczny ...
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Ale czego nie ogarniasz?

Ja znam oprócz tych, co wkleilił gratefullde i wojtek41 tylko wersje Claptona, Toma Jonesa, Jarretta, Andy'ego Williamsa i jakąś jeszcze. Bieda z nędzą :) Zaraz posłucham więcej i pomyślę, dopóki mam kiedy myśleć ;)

gratefullde

A tę znają?



Jak to zrobić by zrobic konkurs? Daje fajną muzyczną nagrodę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Właśnie przy niej płaczę :)  Kocham ją :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


Keef98

To jest dobre:


Wy płaczecie słuchając? Też bym chciała być tak wrażliwą osobą.

Wireless

A można więcej, niż jedną propozycję zgłaszać ?

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Bo, jakby co, to jeszcze ....

Pozdrawiam, Wireless

wojtek41


Wireless

Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Franio jest kochany. Chyba watek o nim zaloze.....)

wojtek41


wojtek41

Autumn Leaves - To jedna z tych kompozycji, ktora zabija sluchacza emocjami..............

wojtek41


miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !