HighEnd Monachium 2022

Zaczęty przez michał_flaga, Maj 16, 2022, 14:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

michał_flaga

Parę osób z naszego forum jedzie na tegoroczną wystawę do Monachium. Wystawa miała dość długą przerwę, a ciągnący się nadal Covid-owy ogon spowodował, że lista wystawców jest w tym roku podobno nieco krótsza. Patrząc na to, co zapowiada organizator, nie powinno zabraknąć atrakcji. Brakuje na liście np. Silbatone i Blumenhoffer, nie ma też SME (czyli m.in.gramofonów Garrard) oraz Kondo, ale ich urządzenia zapewne gdzieś na wystawie będą obecne. Nie będzie być może tego wielkiego, corocznego rozmachu, ale przy tej ilości wrażeń, mniejsza ilość wystawców daje szansę na większe skupienie się na tym, co zostanie pokazane.
Analogowa tendencja promować będzie gramofony i im pochodne. Nie zabraknie polskich gramofonów Pana Sikory, a i inne marki z naszego kraju też nie będą dziwić: będą między innymi Fezz Audio, Audiomica, HEM, Łukasz Fikus (LampizatOr), Mega Acoustic. Jeśli ktoś potrzebuje jakieś fotografie z konkretnych stoisk, poproszę o info - mogę zrobić.
W zał. samochód firmowy EAR Tim de Paravincini... (jego zabraknie)
     

jafi

Fajna rejestracja. :)
Mam nadzieję, że firmy nie zabraknie, bo działa niezmiennie pod wodzą syna Tima.

michał_flaga

... to było w 2018 roku

michał_flaga

Zaczniemy od góry... to znaczy od systemów, których nie można było pominąć, należało do nich wrócić i zastanowić się czy aby na pewno ,,u mnie w domu gra lepiej"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michał_flaga




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michał_flaga




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michał_flaga




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michał_flaga




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michał_flaga




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michał_flaga




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frywolny trucht

Jest dziwacznie. Dobrze że chociaż stary audiofilski, turecki dywan się nie poddaje  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

michał_flaga

Zamykam wątek - z braku zainteresowania i dyskusji. Dziękuję.